DOMÁCÍ   FC Ivančice   vs.   Veselí n. Moravou   HOSTÉ
3 : 7   poločas:  ( 3 : 4 )
Rozhodčí:  Kotala Dominik - Kocman Jakub, Vrbka Jan Hřiště: Ivančice
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 60
5. Knotek Jakub, 32. Davtyán Arman (pen.), 39. Pazourek Jakub  BRANKY  14. Janeček Tomáš, 14. Chytka Lukáš, 23. Břečka Matěj, 27. Břečka Matěj, 43. Bezděk Ondřej (pen.), 55. Břečka Matěj, 80. Chytka Lukáš
brankář: Šic
obránci:  Bobela M. , Moltaš , Vejvalka , Fuchs
záložníci: Pazourek , Davtyán , Bořil D. , Bořil T. (49´ Vodák)
útočníci: Knotek , Šnyrch
střídající: Vodák
trenér: Krejčík Petr, Šnyrch Marek
Mladší začali svůj zápase aktivně a již ve 4. minutě se prosadil Kuba Knotek - 1:0. Bohužel jsme však dělali velké chyby v defenzívě a hosté během 15 minut otočili skóre na hrozivých 1:4 :-( Teprve poté jsme se vrátili do zápasu a dvěma brankami v závěru poločasu snížili na 3:4. Druhý poločas začal pro nás nešťastně, když ve 41. minutě Tomáš Vejvalka zastavil na brankové čáře míč rukou. Následovalo vyloučení a penalta, z které hosté znovu odskočili na rozdíl dvou branek - 3:5. V oslabení se už bohužel nenašel nikdo, kdy by spoluhráče strhnul k soudržnosti a větší bojovnosti. Bylo tak jen otázkou času, kdy se hosté prosadí znovu. V 54. minutě neudržel Šic střelu z velké dálky a obrana nechala útočníka hostí v klidu zakončit - 3:6. V 79. minutě se situace navlas opakovala a utkání tak pro nás skončilo drtivou prohrou 3:7. Víc než porážka však mrzí výkon a nasazení některých hráčů!!! :-(