záložníci: Štěpanovský, Jacko O., Čermák, Černý
střídající: 52. Holý za Bittnera, 88. Hron za Štěpanovského, 89. Sládek za Táborského
brankář: Vacula
obránci: Dufek, Bláha, Jurka V., Stuchlík
záložníci: Němec, Šilinger, Svoboda, Hakszer
útočníci: Rožnovský, Benda
  V 6. minutě se k centru z pravé strany dostal kapitán Čožík, na dobru přihrávku pod sebe nedosáhl Čermák, míč doskákal až k Černému, který namísto střely zvolil zbytečnou kličku ve vápně a díky tomu se zahnal mimo ohrožení branky. V 8. minutě po akci z levé strany napřáhl za vápnem Benda, ale jeho střela mířila naštěstí nad Sojkovu bránu. V 10. minutě po kombinaci na středu hřiště dostal míč do vápna Bittner, "šajtlí" poslal míč kolem brankáře k pravé tyči a FC I vedly 0:1. Ve 12. minutě dostal po levé straně hřiště míč opět Bittner, šikovně si obhodil stojícího obránce a mazal sám na branku, jeho střela skončila bohužel na boční síti u levé tyčky. Ve 43. minutě přišla veliká šance domácích, z pravé strany přišel centr do vápna, kde domácí útočník vracel míč zpět na střed branky, kde byl zcela volný Šilinger, jeho hlavička ovšem mířila těsně mimo 3 tyče. Ve 49. minutě přišla neštastná chvíle pro Dana Černého, který po neodpískaném faulu na něj neudržel nervy na uzdě a oplácel bezdúvodně strčením hrudníkem do soupeře. Rozhodčí neváhal a vytáhl červenou kartu. V 54. prošel Ondra Jacko středem hřiště do pravé strany, ve slibné pozici napálil míč těsně mimo zadní tyčku. V 65. minutě zahrával Čojda roh z pravé strany, do vápna nabruslil střídající Holý, hlavou málem zlomil břevno. Perfektní centr. V 67. minutě napravil Ondra nevydařenou střelu, pokopl si míč do vápna, kde byl zfaulovaný, rozhodčí odpískal pokutový kop, který s přehledem proměnil Čožík 0:2. V 69. minutě se po pěkné akci po ose Čermák, Jacko O. dostal z levé strany do zakončení levačkou Táborský, jeho střely skončila mimo zadní tyčku.