O
Z
Ú

komentář FC Ivančice
V utkání se Svratkou podalo celé družstvo velmi dobrý výkon. Hned ve 3. minutě utkání jsme dokázali překonat velmi vysunutou obranu soupeře rychlým brejkem. Přesný pas Fuchse dokázal v souboji s vyběhnuvším gólmanem udržet Galstyan a potom už pro něj nebyl problém míč zavézt do opuštěné brány /1:0/. O chvíli později v 8. minutě vysunul Fuchs Vodáka a ten prostřelil gólmana soupeře /2:0/. V dalších minutách se soupeř snažil rychle kombinovat, ale bez výraznějšího efektu. Naopak jsme udeřili my ve 26. minutě. Po rychlém přenesení hry z pravé na levou stranu po ose Moltaš – Fuchs- vysunul nádherně Šnyrch Bořila, který sám před gólmanem zachoval klid a přesným lobem zvýšil na 3:0. V druhém poločase jsme dokázali skórovat hned v 36. minutě. Galstyan zachytil nepřesnou rozehrávku soupeře, posunul Vodákovi, ten vystřelil, gólman míč vyrazil přesně před Bořila, který neměl problém ho zasunout do prázdné brány /4:0/. Poté jsme už po zbytek utkání kontrolovali celou hru a nepustily soupeře do žádné větší příležitosti. Navíc jsme ještě v 60. minutě přidali 5 branku. Šnyrch přesně našel opět Bořila a ten přesnou střelou ukončil dnešní brankové hody.