záložníci: Štěpanovský, Táborský, Jacko O., Čermák
střídající: 60. Koudelný za Němce, 67. Bittner za Štěpanovského, 90. Sládek za Jacko T.
trenér: Tomáš Kovanda, asistent Vladimír Kinský
brankář: Řepka
obránci: Hartl, Mrnuštík, Pupp, Drobný
záložníci: Dvořák, Kupčík, Žoček, Líznar
útočníci: Karabina, Ševčík
První utkání jarní části sezóny krajského přeboru mužů zajíždělo "A" na hřiště Rousínova. Domácí poprvé zahrozili v 15. minutě, když po rohu rozehraném nakrátko přišel centr z levé strany, kde si naskočil na míč na zadní tyči Dvořák, ale jeho hlavička skončila nad. Ve 23. minutě došlo ke slibné akci našich, když na pravé straně sklepl míč do vápna hlavou Čožík na Jacka T., který bohužel ideálně nedokázal najít úplně volného Pekáče na zadní tyči, ten se však snažil míč dopravit za záda brankáře hlavou, ale bohužel to měl moc vysoko a tak jej nedokázal ideálně trefit. Ve 28. minutě dostal dobrý míč na pravé straně hřiště Čožík, sváděl běžecký souboj s obráncem, ukázal mu záda, ale bohužel byl ve vápně už moc z úhlu a tak se mu podařilo zakončit pouze do padajícího brankáře. Ve 43. minutě přišla obrovská šance domácích, Žoček vyslal geniálním pasem za obranu Dvořáka, ten šel zcela sám, Sojka dobře proti němu vyběhl a tak jeho lob skončil mimo levou tyč. V 57. minutě Ivančice opět v šanci, pěkná šance na pravé straně, nakutálený míč za vápno dostal Krátký, ale jeho střela skončila těsně mimo pravou tyč. V 64. minutě jsme se konečně dočkali vstřelné branky, po levé straně se dostal Tomáš Jacko do vápna, přihrávkou pod sebe našel nabíhajícího Koudelného a ten svým prvním gólem za Ivančice otevřel skore na 0:1. V 85. minutě zahrával přímák Krátký, ve vápně našel Čožíka, který hlavičkoval na zadní tyč, brankář jeho pokus vyhmátl na roh. V 87. minutě další příležitost Ivančic, když Jacko Tomáš vyslal míč do vápna z levé strany, nejprve se snažil zakončit Bittner, po něm Koudelný, ale bohužel se ani jednomu nepodařilo rozvlnit síť. O minutu později byl opět v šanci Čožík, který vyslal za vápnem projektil pravačkou, brankář míč házenkářským způsobem vykopl. Zlom v zápase přišel 89. minutě, když jsme zbytečně ztratili míč u rohového praporku soupeře. Následný protiútok jsme ještě odrazili na roh z něhož jsme  po nedorozumění několika hráčů obdrželi vyrovnávací branku. Po rozehrání rozhodčí zápas ukončil a naše A mužstvo tak přišlo o důležité body v poslední minutě. Doufejme, že zápas s Ráječkem zvládneme lépe.