Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -
Galstyan Edmont 2x, Bořil Tomáš 2x  BRANKY  Flachs Vilém
obránci: Gacov Adam    Hron Adam    Albrecht Přemek    Podhrázký Martin
záložníci: Vodák Martin    Šnyrch Patrik    Galstyan Edmont    Bořil Tomáš
střídající: Hledík Jakub    Bobela Michal
vedoucí: Hron Tomáš
trenér: Šnyrch Radovan
~~V prvním jarním mistrovském utkání jsme na svém hřišti přivítali FK Blansko.
Hned v prvních deseti minutách měl na kopačkách dvě branky Galstyan, vždy po přesném pasu Šnyrcha. Bohužel obě příležitosti zůstali bez gólu. Branka přišla v 15. minutě, když opět Galstyan střelou z cca 25-ti metrů přestřelil mírně vyběhnuvšího gólmana. Ve 26. minutě vyvezl míč Hron, přesným pasem našel nabíhajícího Bořila, který po klice gólmanovi dává do prázdné.
Ve druhém poločase v 41. minutě vybojoval míč Bořil, našel volného Galstyana, jeho střela ale bránu soupeře nenašla. O minutu později zakombinovali stopeři (Hron-Albrecht) mezi sebou, následně Albrecht přesnou kolmicí našel nabíhajícího Bořila, který přesně obstřelil vybíhajícího gólmana a je to 3:0. V 46. minutě potáhl míč po levé straně Bořil, dal prudkou přihrávku před bránu, bohužel dobíhající Vodák minul. V 51. minutě minula těsně bránu prudká střela Šnyrcha. Bohužel v 53.minutě si vybral slabší chvilku Ahrens, když nezasáhl skákající míč a pro útočníka soupeře již nebyl problém dopravit míč do naší prázdné branky. Gólovou tečku zápasu udělal v 59. minutě Galstyan který prošel vápnem soupeře a střelou k tyči zakončil stav utkáni 4:1.