DOMÁCÍ   MS Brno   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
6 : 0   poločas:  ( 2 : 0 )
Rozhodčí: Skoupý Ondřej - Kosička Libor, Hovorka Miroslav Hřiště:  - - -
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 40
12. Chudík Josef, 36. Pantůček Lukáš, 59. Smetana Martin, 63. Svoboda David, 66. Svoboda David, 69. Nony Romain  BRANKY
brankář: Šic
obránci: Vejvalka , Šacher, Bořil D., Fuchs
záložníci: Bobela M. , Davtyán, Šnyrch , Bořil T.
útočníci: Knotek , Pazourek
trenér: Krejčík Petr, Šnyrch Marek
Ani mladším se zápas (herně ani výsledkově) vůbec nepovedl. V prvním poločase jsme neproměnili dvě šance, když nejprve Kuba Knotek pouze trefil tyč domácí branky a o chvíli později Kuba Pazourek v jasné šanci jen nastřelil brankáře. Naopak domácí defacto z první vážnější akce na naší branku skórovali. Ve druhém poločase jsme již nestačili, dělali hrubé chyby v obraně a domácí postupně navýšili skóre až na 6:0 :-( Někteří hráči (...) bohužel podali velmi špatný výkon a pro zbývající (Davtyán, Šnyrch) už to bylo velmi těžké. Přesto dík patří hráčům starších žáků, kteří dopoledne odehráli své utkání a ještě nám pomohli doplnit velmi prořídlou sestavu. Přes porážku nám samotný zápas ukázal hodně věcí, na kterých potřebujeme zapracovat a záleží jen na přístupu hráčů k dalším tréninkům i zápasům, abychom příště zahráli lépe.