30.4.2016 FC IVANČICE - PÁLAVA MIKULOV 5:4 (3:3)

DOMÁCÍ   FC IVANČICE   vs.   PÁLAVA MIKULOV   HOSTÉ
5 : 4   poločas:  ( 3 : 3 )
Rozhodčí:  Šenkýř Petr Hřiště:  - - -
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -
Knotek Jakub 3x, Šnyrch Patrik, Galstyan Edmont  BRANKY  Kališ Marek 2x, Žůrek Adam, Souchop Adam
brankář: Ahrens Nikolas
obránci: Gacov Adam    Hron Adam    Albrecht Přemek    Podhrázký Martin
záložníci: Friedl Michal    Šnyrch Patrik    Hledík Jakub    Bořil Tomáš
útočníci: Knotek Jakub    Galstyan Edmont
střídající: Vodák Martin    Bobela Michal
trenér:
~~Velmi dobré utkání jsme sehráli s vedoucím týmem tabulky Pálavou Mikulov. V průběhu utkání jsme 3x prohrávali, ale nakonec jsme dokázali zápas otočit v náš prospěch. Hned v úvodu jsme inkasovali ve 3. minutě po prohraném souboji v rohu hřiště. Srovnali jsme v 11. minutě, po rychlém brejku přesně zakončoval Knotek /1:1/. Bohužel dalších 15 minut patřilo soupeři. Dvakrát skoroval po našich prohraných osobních soubojích. I když jsme prohrávali dvobrankovým rozdílem, zápas jsme nevzdali a do přestávky srovnali. Nejprve se prosadil Knotek střelou z vápna a pak nádherně vymetl pavučinu z trestného kopu Šnyrch. Do druhé části utkání jsme šli s tím, abychom hned neinkasovali, naopak hráli i nadále aktivně. Bohužel hned v 40. minutě překvapil Ahrense tvrdou přízemní střelou z 25-ti metrů útočník soupeře /3:4/. Ani teď jsme se nepoložili a o 10 minut později posadil míč na hlavu Galstyanovi přesně kopnutým trestňákem Hron. Závěr zápasu už patřil nám. V 60. minutě unikl Knotek a poprvé jsme v utkání vedli. Přestože byl závěr zápasu nervozní, jednobrankový rozdíl jsme už udrželi.