DOMÁCÍ    Slatina   vs.    FC Ivančice   HOSTÉ
záložníci: Kožnar Marek, Kožmar Martin, Císař, Široký Teo,
útočníci: Široký Erik, Knotek
střídající: Sláma, Pavlík, Veleba, Matoušek, Svoboda
vedoucí: Maša Silvestr
trenér: Kožnar Miloš
  Na dohrávku 1 kola naši starší žáci zajížděli na hřiště týmu Slatina-Slovan.  I když tým Slatina - Slovan neokupuje přední příčky tabulky,  při utkání se kluci přesvědčili, že v krajské soutěži není lehkého soupeře.  Zápas začal opatrně na obou stranách. Na začátku utkání měl soupeř  dostatek sil a  stíhal s našimi hráči držet krok. Postupem času se ale začala projevovat  lepší fyzická připravenost a taky technická vyspělost našich hráčů a postupně  začínali soupeře tlačit před jejich bránu a vytvářet si gólové příležitosti.   Soupeř podnikal protiútoky  jen velice sporadicky se kterými si  naše bezchybná obrana hravě poradila. Z jednoho takového protiútoku soupeře přišel z obrany krásný míč na Martina Kožnara, který potáhl míč po levé straně, obešel dva soupeře a z levé strany nacentroval před bránu, kde byl zcela volný Teo Široký, který  se v takových to  situacích nemílí a hlavou  otevřel skóre utkání v náš prospěch.  I nadále kluci nepolevovali a odměnou jim bylo vstřelení druhého gólu, který zařídil krásnou střelou Marek Kožnar.  Poločas tak skončil v poměru 2:0 ve prospěch našeho týmu. Po poločase se obraz hry nezměnil. V druhém poločase sice naši kluci gól nepřidali, ale trenér dal příležitost mladším hráčům,  kteří ukázali, že i v těžkých situacích jsou schopni si v zápase s těmito situacemi poradit a udržet krok se zkušenějšími  spoluhráči a protihráčům nedovolit ukázat nic z jejich fotbalového umění.