Zdroj: http://www.fcivancice.cz/starsi-zaci-prispevky-k-tymu/st.a-ml.zaci-zakonceni-soustredeni  •  Vydáno: 24.8.2018 9:12  •  Autor: Petr Svoboda

St. a Ml. žáci - zakončení soustředění

St. a Ml. žáci - zakončení soustředění22-24.8.2018

Zprávy ze soustředění

Soustředění uběhlo jako voda a je tu konec.

Ve středu kluci poctivě tréninkové jednotky odmakali, ostatně jako každý den a to s vědomím, že ve čtvrtek je čeká ostrý zápas ze silným soupeřem. Po večeři si kluci dali ještě menší posilovací kruhový trénink a středeční den zakončili opět na umělce fotbalovým turnájkem. Ve čtvrtek byl naplánovaný pouze dopolední lehčí trénink zaměřený za taktiku a stelbu na bránu. Po obědě se již kluci plně soutředili na svůj první zápas na velkém hřišti. Od 16 hodin odehráli na hřišti FC Pálava Mikulov svůj první zápas starší žáci a i když zápas odmakali a byli po celou dobu zápasu lepším týmem se soupeřem remizovali 1:1. Na zápase bylo vidět, že kluci hrají v takovém složení poprvé, bez přípravného zápasu a určitě sami poznali, že hrát na velkém hřišti není nic jednoduhého, a že každý zápas bude velice náročný. Mladší žáci poté svůj první první zápas proti týmu FC Pálava Mikulov odehráli od 17.45 hod a jasně zvítězili 5:1. I sami kluci po zápase uznali, že náročné soustředění se vyplatilo a byli na oba zápasy dobře připraveni. Ve čtvrtek po náročných zápasech již kluci měli volno aby mohli lépe zregenerovat. V pátek v poslední den soustředění máme pro kluky připraven soutěžní fotbalový biatlon a po obědě si již kluci sbalí všechny svoje věci a odjedeme společně domů. Odjezd je naplánovaný okolo 12.30 až 13.00 hod.

Z pozice trenérů celé soustředění hodnotíme velice kladně. Kluci si soutředění také užilia máme od nich jen kladné ohlasy s tím, že příští rok soutředění opět zopakujeme. Těší nás, že jsme nemuseli řešit nějaké vázné problémy a vše proběhlo v naprostém klidu ke spokojenosti jak nás tak i kluků.