DOMÁCÍ    FC Veselí n/M   vs.    FC Ivančice   HOSTÉ
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -
záložníci: Sviták, Schwarz, Svoboda,  Lukášek
útočníci: Veleba, Matoušek Š.
střídající: Jeřábek, Matoušek D., Adam, Sukiasyan
vedoucí: Jacko Josef
trenér: Jacko Tomáš
    V rámci 6 kola KP naši starší žáci zavítali do vzdáleného Veselí nad Moravou a chtěli navázat na vítězství z předchozího kola, což se jim bohužel nepovedlo. I když zpočátku zápasu to vypadalo nadějně, neboť hned v druhé minutě zápasu se dostal do šance Šimon Matoušek, který dostal přihrávku z pravé strany do běhu a ocitl se tak za obranou sám před brankářkou soupeře, ale bohužel  ani z takto vyložené gólové šance jsme gol nevstřelili.  V těchto fácích zápasu  se nám dařilo držet míč na kopačkách a soupeře jsme nepouštěli do hry, který pouze odkovával míče  do zámezí.  Z toho pramenily i šance a  jednu  takovou se nám podařilo proměnit v úvodní gól, kdy Milan Svoboda zahrával roh, který obrana soupeře špatně odehrála míč propadl až na malé vápno a pro našeho útočníka již nebyl problém dorazit míč do prázné brány. A to bylo z naší strany na dlouhou dobu všechno, neboť soupeř začal být aktivnější  převzal iniciativu a velice rychle přišel na slabinu v naší obraně, kterou dokázal velice pohotově využívat. První gól soupeře přišel v 17 minutě, kdy z autového vzahování si zcela nepokrytý hráč soupeře zpracoval balon a měl plno času  dát útočníkovi doběhu přihrávku za naši obranu a pro rychlé a důrazné útočníky soupeře v takovýchto  situacích nebyl  problém skórovat.  Bohužel ani inkasovaný gól pro naše hráče nebyl žádným varováním, a tak se po pěti minutách situace opakovala  znovu, kdy  stejný hráč opět nepokrytý  ve středu hřiště dal  přihrávku za obranu a soupeř  se ujal vedení.  Za  další minutu hráč, který připravil dvě gólové šance pro své útočníky, sám přešel  středem hřiště přes naše dva beky za obranu a vstítil třetí gól soupeře.  Do přestávky  naši kluci ještě ve dvou případech před soupeřovou bránou vybojovali míč, ale následné střely se nevešly mezi tři tyče a brankářka soupeře tak nemusela ani zasahovat.  Ani po přestávce se  obraz hry nezměnil a soupeř stále hrozil rychlými výpady středem hřiště přes naši obranu.  V několika případech náš ne zcela uzdravený brankář  golové zakončení soupeři sice překazil, ale ve dvou případech již na samostatný nájezd soupeřova útočníka nestačil a musel lovit míč z naší sítě.   Po změnách v sestavě 20 minut před koncem zápasu  sice kluci již neinkasovali, ale podařilo se jim již pouze snížit  a upravit konečný stav na  5:2 ve prospěch soupeře.  Naše hra bohužel postrádala bojovnost hráčů, rychlost, kombinaci, přechod hráče jeden na jednoho a pokud naši hráči budou chtít být vyrovnanými soupeři a držet krok se silnějšímy týmy, budou  muset hlavně někteří hráči, kteří by měli být oporami v týmu,  změnit svůj přístup  nejen v samotném zápase, ale již na trénincích.  Reparát budou moci předvést za týden doma  proti týmu FC Ratíškovice.