Zdroj: http://www.fcivancice.cz/muzi-b-prispevky-k-tymu/muzi-b-19.kolo  •  Vydáno: 29.4.2019 7:32  •  Autor: Radek Šnyrch

Muži B - 19. kolo

21.04.2019 Modřice - FCI 1:1

Sezóna:   2018 / 2019
Soutěž:   Okresní přebor
  Muži B
Kolo:  19.  Datum zápasu:   21.04.2019
DOMÁCÍ   Modřice   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
1 : 1   poločas:  ( 0 : 0 )
Rozhodčí: Ran Chen - Pindeš Miroslav, Zhang Jianing Hřiště:  - - -
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 50
77. Trčka Miroslav  BRANKY  82. Davtyán Arman
  ČK  
  ŽK  
  Sestava FC Ivančice:
brankář: Šnepfenberg
obránci: Bobela , Sedláček (79´ Ondrák) , Sysel , Šedrla
záložníci: Krtička (55´ Davtyan) , Lengyel , Štěpanovský , Sládek
útočníci: Krystýnek (89´ Páviš) , Došek
střídající:  
vedoucí:  
trenér: Petr Krejčík
  Sestava soupeře:
brankář:  
obránci:  
záložníci:  
útočníci:  
  Komentář FC Ivančice:

Před zápasem v Modřicích jsme byli nuceni řešit několik absencí v sestavě a chvíli nám trvalo, než si hráči na některé změny zvykli. Domácí měli od začátku zápasu mírnou převahu a nám se nedařilo déle podržet míč v kombinaci. V 18. minutě se dostal domácí hráč až před našeho brankáře, který však jeho střelu stačil vyrazit na tyč a míč poskakující v malém vápně „uklidil“ David Šedrla daleko od naší branky. Ve 22. minutě mohl postupovat sám na brankáře domácích Dominik Došek, ale nenabral potřebnou rychlost a míč mu stačil obránce ukopnout na rohový kop. Ve 25. minutě to zkoušel z dálky Aleš Lengyel, ale míč šel jen nad branku domácích. V dalším průběhu poločasu už jsme se převážně bránili atakům domácích, ale k přímému ohrožení branky jsme je nepustili.

I druhý poločas začali aktivněji domácí, ale trestný kop ze 47. minuty vyrazil náš brankář a dokázal si poradit i s následnou dorážkou domácího hráče. V 69. minutě jsme dostali možnost zahrávat trestný kop i my, ale střelu Ondry Sysla dokázala domácí obrana srazit na rohový kop. V 77. minutě jsme bohužel vyrobili hrubou chybu v obraně a domácí útočník toho využil ke vstřelení branky – 1:0. Naštěstí se nám v 82. minutě, v jedné z mála pohledných akcí, podařilo vstřelit vyrovnávací branku, když Štěpanovský vysunul přihrávkou nabíhajícího Davtyána, který střelou na bližší tyč asi trochu překvapil domácího brankáře – 1:1. V 87. minutě se v šestnáctce domácích uvolnil Sládek, ale radost ze vstřelené branky zhatilo písknutí hlavního rozhodčího, který předchozí souboj vyhodnotil jako faul na domácího hráče. Přestože náš výkon nebyl vůbec optimální, za bojovnost a nasazení si nakonec odvážíme bod za remízu.

  Komentář ostatní:
  - - -
  Foto:   
  Video:   
  Poznámka: