24. kolo Ivančice B - Zbýšov           1 : 1  (1 : 0)

Podolský

Došek , Páviš , Sysel , Lengyel

Krtička , Foral , Sládek , Ondrák (77´ Bobela)

Davtyán , Sojka (60´ Krystýnek)

První „opravdový“ domácí zápas na Slovanu jsme odehráli s mužstvem Zbýšova. V úvodu zápasu jsme byli aktivnější. Lépe jsme kombinovali a vytvořili si mírný tlak. Ve 13. minutě si na přihrávku Ondráka naběhl Davtyán a střelou podél brankáře otevřel skóre utkání. Ve 31. minutě se z hranice šestnáctky dostal do šance opět Arman, ale střela šla pouze nad branku hostí. Ti se postupně osmělovali a v závěru poločasu už byla hra vyrovnaná.

Ve druhém poločase jsme se přestali nabízet do kombinace, neudrželi jsme míč na kopačkách a soupeř postupně převzal iniciativu. Po několika závarech se hosté zaslouženého vyrovnání dočkali v 76. minutě – 1:1. Ani ve zbytku zápasu jsme se bohužel nedokázali vyburcovat k výkonu z úvodu utkání a nakonec jsme mohli být rádi, že jsme udrželi alespoň remízový stav :-(

26. kolo Ivančice B - Troubsko                 5 : 0  (2 : 0)

Střelci : 2x Holý, 3x Davtyán

Sojka

Došek , Páviš , Foral , Šedrla (75´ Gacov)

Lengyel , Štěpanovský , Bořil , Sládek

Davtyán (80´ Ondrák) , Holý

Poslední domácí utkání jsme tentokrát odehráli opět na domácím stadionu s mužstvem Troubska, které po vynikajícím podzimu (kdy suverénně vedlo tabulku) trochu v jarních zápasech ztratilo a nyní se pohybuje na třetím místě tabulky. Přesto jsme do zápasu vstupovali s vírou ve vítězné rozloučení s našimi fanoušky. Již v 9. minutě centroval Šedrla a Kuba Holý přesnou střelou k tyči pohotově rozvlnil sít branky hostí – 1:0. V 17. minutě trefil z trestného kopu levou tyč Davtyán a následnou dorážku stačil brankář hostí vyrazit na rohový kop. Ve 36. minutě se k zakončení dostal Davtyán, ale trefil pro změnu pravou tyč branky. Ve 45. minutě jsme zahrávali rohový kop, při kterém se nejlépe orientoval Holý a z bezprostřední blízkosti vstřelil naši druhou branku – 2:0.

I ve druhém poločasu jsme pokračovali v dobrém výkonu a soupeře k žádné vážnější situaci před naší brankou vůbec nepouštěli. Naopak v 51. minutě běžel sám na branku hostí Štěpanovský, ale brankář jeho střelu vyrazil. V 52. minutě jsme trestuhodně prováhali brejkovou situaci tří našich hráčů na jediného obránce. V 54. minutě po ose Bořil – Sládek – Davtyán se posledně jmenovaný dostal sám před brankáře a s přehledem zakončil – 3:0. V 67. minutě si výborně za obranu naběhnul Davtyán a zvýšil už na 4:0. Demolice hostí pokračovala dál a v 71. minutě vstřelil svoji třetí branku v zápase Davtyán – 5:0. Další šance Holého, Sládka a Gacova jsme již neproměnili, ale i tak jsme se mohli radovat nejen z vítězství, ale i dobrého výkonu celého týmu.