Kategorie: Rozhovory

Rozhovory...

Během podzimu 2007 se na těchto stránkách objevovaly rozhovory s jednotlivými hráči. Reakce čtěnářů byly veskrze pozitivní, a rádi bychom proto na tuto tradici rádi navázali a zároveň Vás více vtáhli do hry.

Abychom Vás, fanoušky ivančického fotbalu, více vtáhli do dění, dovolujeme si Vám nabídnout možnost položit otázku hráči, se kterým bude naplánován rozhovor. Své dotazy zasílejte na adresu fcivancice@gmail.com. Na začátku týdne bude rozhovor na těchto stránkách zveřejněn.

V ivančickém fotbale došlo v uplynulém roce k vyrázným změnám, ať už se jedná o hráčský kádr, změny ve vedení nebo proměna celého zázemí. Diváci mají možnost sledovat hráčské výkony, kritizovat jejich špatné výkony, chválit je za vstřelené branky, pochvalovat si spolu s hráči konečně výstavbu nových kabin, realizaci závlahového systému, částečnou rekonstrukci hospody aj. Většina z nás si však vůbec neuvědomuje, že za tím vším stojí nové vedení, kterému je třeba jménem celého fotbalu poděkovat, neboť za velmi krátkou dobu dokázalo postavit ivančický fotbal zpět na nohy a aktivita členů vedení našeho klubu slibuje, že nezůstane jen u výše zmíněných aktivit. V čele vedení FC Ivančice v současné době stojí Milan Šipl, který spolu s Radkem Kleible, Rostislavem Štorkem a Tomášem Řihánkem obětuje převážnou část svého volného času našemu klubu a Vy máte možnost se právě Milana Šipla zeptat na to co Vás v souvislosti s ivančickým fotbalem zajímá, co se Vám nelíbí, co byste změnili apod. Budeme rádi za jakékoli dotazy.

print Formát pro tisk