DOMÁCÍ    FC Ivančice   vs.   FC Kuřim   HOSTÉ
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -
záložníci: Krtička, Vyklický, Zoubek, Davtyán
útočníci: Bořil, Wascher
střídající: Chabina, Smejkal, Novák
trenér:
V posledním zápase sezóny jsme na svém hřišti přivítali mužstvo Kuřimi. Jako první zahrozili hosté, když v 9. minutě střela jejich útočníka z velkého vápna šla vedle naší branky. Ve 12. minutě běžel sám na brankáře hosté Bořil, ale zakončil střelou nad branku. V 16. minutě brankář hostí pouze vyrazil střelu Krtičky a Radim Wascher hlavou otevřel skóre utkání – 1:0. Ve 21. minutě si na rohový kop naskočil Dominik Došek a zblízka zvýšil na 2:0. Ve 38. Minutě střílel hlavou pouze nad branku hostí Wascher. Ve 40. minutě jsme špatně zareagovali na brejk hostí a těm se podařilo snížit na 2:1. V 57. minutě chytil brankář hostí šanci Zoubka. V 60. minutě jsme špatně pokryli rychlý protiútok a hosté snadno skórovali – 2:2. V 72. minutě se v šanci ocitl Wascher, ale neproměnil. Alespoň remízu jsme ztratili v 90. Minutě, když jsme špatně odhlavičkovali dlouhý nákop a hosté zblízka otočili skóre na 2:3. Šanci na vyrovnání jsme měli ještě ve třetí minutě nastavení, ale Adam rozehrál trestný kop velmi nepřesně. Ani v posledním zápase jsme tak nenapravili velmi špatnou jarní část sezóny a v celkové tabulce jsme skončili až na 11. místěsad