DOMÁCÍ   FC Ivančice   vs.   Velké Němčice   HOSTÉ
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -
Viklický David, Wascher Radim 2, Adam Martin  BRANKY
obránci: Michalica , Badin , Došek , Adam
záložníci: Bořil , Davtyán (70´Chabina) , Zoubek , Viklický (75´ Smejkal)
útočníci: Krystýnek (57´ Krtička) , Wascher
trenér:

Po opatrném začátku se do první šance dostal ve 12. minutě Davtyán, ale jeho střela neměla potřebnou razanci a brankáře hostí tak příliš neohrozila. Ve 13. minutě centroval Martin Michalica a David Viklický přesnou hlavičkou otevřel skóre utkání – 1:0. Ve 26. minutě se do zakončení dostal Ondřej Zoubek, ale z 10-ti metrů trefil jen střed branky. Ve 33. minutě běžel sám na branku Wascher, ale nedal :-( Ve 35. minutě bylo utkání na deset minut přerušeno pro silný déšť. V dalším pokračování prvního poločasu se v 38. minutě uvolnil David Bořil, přihrál na volného Radima Waschera, pro kterého nebyl problém trefit poloprázdnou branku – 2:0. Klid v našich řadách trochu narušil protiútok soupeře ve 40. minutě a snížení na 2:1.

Přes vstřelenou branku „do šatny“ jsme i ve druhém poločase pokračovali v dobrém výkonu a nepouštěli soupeře k naší šestnáctce. Ve 47. minutě vyrazil brankář hostí střelu Waschera. V 55. minutě se Radim Wascher dostal k odraženému míči a podél brankáře zvýšil na 3:1. V 72. minutě nastřelil Radim pouze břevno branky hostí. V 78. minutě netrefil ve vyložené šanci branku David Bořil. V 80. minutě se opět do zakončení dostal výborně hrající David Bořil, ale brankář jeho střelu stačil vyrazit na rohový kop. V 83. minutě jsme zahrávali trestný kop, který přesnou střelou proměnil Martin Adam4:1.

Vítězstvím a zejména dobrým výkonem jsme tak potěšili přítomné diváky.