DOMÁCÍ   Slovan Rosice   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  - - -
obránci: Michalica , Badin , Vokurek , Adam (83´ Chabina)
záložníci: Bořil , Zoubek (87´ Krtička) , Davtyán (78´ Smejkal) , Viklický
útočníci: Krystýnek , Wascher
trenér:
V úvodu zápasu jsme si vypracovali dvě brankové příležitosti, když nejprve v 6. minutě Zoubek vysunul Waschera, ale Radim prudkou střelou jen vyprášil brankáři rukavice. V 16. minutě hlavičkoval Radim ze tří metrů pouze nad branku domácích. Ve 22. minutě jsme však nepokryli, při standardní situaci, hráče domácích, pro kterého už nebyl problém zblízka vstřelit úvodní branku – 1:0. Ve 31. minutě unikl po pravé straně David Bořil a přihrál nabíhajícímu Radimovi Wascherovi, který z prvního doteku prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 1:1. Ve 35. minutě se domácí hráč dostal k odraženému míči a střelou z 20-ti metrů trefil přesně k tyči – 2:1.
Do druhého poločasu jsme vstoupili se snahou o vyrovnání, ale v 52. minutě jsme ve středu hřiště ztratili míč a na dlouhý nákop špatně zareagovala naše obrana. Pro hráče domácích pak nebyl problém poslat míč kolem vyběhnuvšího Sedláčka do naší branky – 3:1. Ve zbývajících minutách jsme se sice dál snažili, ale domácí nás do zakončení nepouštěli. Výjimkou byla pouze střela Davtyána ze 76. minuty, která skončila na tyči domácí branky.
Po našem nevýrazném výkonu se tak z vítězství radovali domácí.