O
Z
Ú

komentář FC Ivančice

Po minulém ostudném kole jsme se chtěli rehabilitovat, zabojovat a konečně naplno bodovat. Už ve 2. minutě se do gólové šance dostal David Viklický, ale jeho střela z deseti metrů šla vedle branky hostí. V 9. minutě si na rohový kop naskočil Radim Wascher a vstřelil úvodní branku zápasu – 1:0. V 17. minutě šel trestný kop z 18-ti metrů Ondry Zoubka pouze nad branku. Ve 22. minutě jsme chybovali na levé straně a brejk hostujícího hráče zastavila až síť naší branky – 1:1. Přes naši mírnou převahu se už skóre do poločasu nezměnilo.

Ve druhém poločase jako první zahrozili hosté, ale brejk do naší otevřené obrany v 56. minutě zakončil hráč hostí pouze střelou do tyče. V 68. minutě si Radim Wascher naběhl na kolmou přihrávku Kuby Chabiny a střelou z první prostřelil brankáře hostí – 2:1. V 78. minutě se na hranici šestnáctky uvolnil Radim Wascher a střelou k tyči dokonal svůj dnešní hattrick – 3:1. V 82. minutě brankář hostí vyrazil jak střelu Davida Viklického, tak i dorážku Jirky Krtičky. V 86. minutě si na centr David Bořila naskočil Dominik Došek a zvýšil na 4:1.

Po dlouhé době jsme se tak mohli radovat z vítězství i dobrého výkonu.