Kategorie: Starší dorost - příspěvky k týmu, 2015 / 2016 - 07. kolo

19.09.2015, Starý Lískovec - FC Ivančice 2:4

DOMÁCÍ   Starý Lískovec   vs.   FC Ivančíce   HOSTÉ
2 : 4   poločas:  (  0 :  1 )
Rozhodčí: Knecht Milan - Zlámal Aleš, Rodina Robert Hřiště: Starý Lískovec
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 60
75. Svoboda Lukáš, 85. Hattoň Lubomír  BRANKY  44. Sysel Ondřej, 60. Smejkal Jan, 64. Wascher Radim, 78. Wascher Radim
brankář: Fišer
obránci: Chabina, Došek, Foral, Adam
záložníci: Krtička, Sysel, Zoubek, Gacov
útočníci: Wascher, Krystýnek
střídající: Smejkal, Bobela, Viklický, Bořil
trenér: Krejčík Petr, Šnyrch Marek
Utkání druhého s prvním v tabulce slibovalo zajímavý a napínavý zápas. Co se týká dramatičnosti, nervozity i počtu branek, tak se nezaujatý divák měl na co dívat. My jsme byli přesnější v zakončení a na pomyslnou šňůrku navlékly šestý korálek vítězství. Nerodilo se lehce, ale disciplinovaným a zodpovědným výkonem všech hráčů jsme si vítězství na horké půdě soupeře zasloužili. První poločas byl vyrovnaný a domácí v něm neproměnili dvě dobré příležitosti. Naopak v závěru poločasu si na přihrávku Jirky Krtičky naběhl Ondra Sysel a tvrdou ranou pod břevno otevřel skóre utkání. V 60. minutě si za obranu zaběhl Honza Smejkal a pohotový obloučkem přehodil vyběhnuvšího brankáře domácích. V 64. minutě si pohrál s obranou hostí Radim Wascher a podél brankáře zvýšil už na 3:0. Chvíle nepozornosti a domácí v 75.minutě snížili na 1:3. Vzápětí se však opět prosadil Radim a zvýšil na 4:1. V hektickém závěru okořeněném vyloučením hráče na každé straně ještě domácí snížili na 2:4, ale na našem vítězství se už nic nezměnilo.