Kategorie: Starší dorost - příspěvky k týmu, 2015 / 2016 - 01. kolo

DOMÁCÍ   Slatina   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
2 : 3   poločas:  ( 1 : 0 )
Rozhodčí: Seitl Stanislav - Texl David, Slouka Petr Hřiště: Slatina
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 75
11. Hnilička David, 87. Dvořáček Jakub  BRANKY  59. Wascher Radim, 67. Wascher Radim, 86. Wascher Radim
brankář: Vinter
obránci: Došek , Sedláček , Foral , Adam
záložníci: Krtička (60´ Chabina) , Sysel , Viklický (32´Smejkal, 83´ Krystýnek) , Pavlík (60´ Gacov)
útočníci:  Wascher (89´ Bořil D.), Zoubek
střídající: Chabina, Smejkal, Krystýnek, Gacov, Bořil
trenér: Krejčík Petr, Šnyrch Marek
Poslední zápas v podzimní části se hrál za drobného deště. V prvním poločase nám scházel pohyb i přesnější kombinace. Jedinou naší šancí za celý poločas byl průnik Radima Waschera v 9. minutě, ale střelu levou nohou domácí brankář chytil. Domácí se z první šance z 10. minuty dostali do vedení, když jsme na pravé straně nechali hodně prostoru pro centr a na vzdálenější tyči nepokryli hráče domácích, pro kterého nebyl problém ze tří metrů trefit branku - 1:0. Do druhého poločasu jsem nastoupili daleko koncentrovaněji a domácí přitlačili na jejich polovinu. V 50. minutě zakončil hlavou Martin Foral ještě mimo branku, ale v 59. minutě se prosadil Radim Wascher přes domácí obranu a vyrovnal - 1:1. V 67. minutě utekl Radim domácím obráncům a podél brankáře otočil výsledek v náš prospěch - 2:1. V 82. minutě přešel přes několik protihráčů Martin Gacov, ale jeho střelu zastavilo břevnodomácí branky. V 85. minutě se potřetí v tomto zápase prosadil Radim Wascher, když obral o míč domácího stopera a s přehledem zakončil k tyči - 3:1. V 87. minutě využili domácí naší nekoncentrovanost při standardní situaci a zblízka snížili na 2:3. Závěr utkání jsme si již pohlídali a radovali se z desáté podzimní výhry a celkové druhé příčky v tabulce.