Kategorie: Starší dorost - příspěvky k týmu

DOMÁCÍ   ČAFC Židenice   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
4 : 1   poločas:  ( 2 : 1 )
Rozhodčí: Petrucha Martin - Balcar Michal, Poddaný Petr Hřiště:  - - -
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 50
22. Pavlík David (pen.), 28. Jordan Michal, 51. Kluj Jiří, 66. Pavlík David  BRANKY  12. Černý Filip
brankář: Nešpůrek
obránci: Hledík - Hron - Sedláček (76´ Sladeček) - Gacov (75´ Schwarz)
záložníci: Široký T. - Císař - Friedl - Široký E. (46´ Maša)
útočníci: Kožnar Marek (64´ Kožnar Martin) - Černý (46´ Knotek)
trenér: M. Šnyrch

V prvním utkání jsme zajížděli na hřiště ČAFC Židenice, kde se nám dlouhodobě příliš nedaří. Nevyhovuje nám malé hřiště a týmy Čafky jsou vždy dobře připravené a na domácí půdě velmi kvalitní. Proto jsme se rozhodli vstoupit do utkání aktivně, a to přineslo své ovoce ve 12. minutě. Kuba Hledík dobře zakombinoval s Teem Širokým na pravé straně, první jmenovaný nacentroval míč do pokutového území, tam si jej našel osamocený Filip Černý a ten se ve svém prvním startu za Ivančice nemýlil - 1:0. Po gólu jsme nepolevili a hráli jsme tak, jak bychom si to představovali. Bohužel ve 22. minutě rozhodčí nařídil nesmyslný pokutový kop po domnělém faulu Hrona a domácí nabídnutou příležitostí nepohrdli. Vyrovnali tak na 1:1. Za šest minut přišla druhá branka a my jsme přestali hrát. Nevyhrávali jsme souboje a druhé míče, díky čemuž domácí otočili nejen vývoj, ale také obraz hry. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit s daleko větším důrazem, což se nám podařilo, ale bohužel jsme inkasovali další dvě branky, a i když jsme si nějaké šance vytvořili, tak se nám nepodařilo žádnou proměnit. Podle mého názoru utkání do jisté míry ovlivnily výroky rozhodčího, který si místy pletl fotbal s řeckořímským zápasem a nechával hře velmi volný průběh. To ale nic nemění na tom, že Čafka vyhrála zaslouženě, byla důraznější, většinu zápasu sbírala odražené míče a měla velmi dobře zvládnutý presink. Nám nezbývá nic jiného, než se poučit a nadále na sobě pracovat.