Kategorie: Starší dorost - příspěvky k týmu, 2017 / 2018 - 11. kolo

DOMÁCÍ   FC Ivančice   vs.   Veselí nad Moravou   HOSTÉ
1 : 3   poločas:  ( 0 : 2 )
Rozhodčí:  Kugler Patrik - Pátek David, Nováček Radek Hřiště:  - - -
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  168
72. Galstyan Edmont (pen.)  BRANKY  22. Kosek Daniel, 24. Břečka Matěj, 89. Zbytek Filip
trenér:
  V zápase s Veselím jsme bohužel nenavázali na aktivní a nebojácnou hru, kterou jsme předváděli v minulých utkáních. Ze začátku utkání jsme byli příliš zakřiknutí, nedůrazní a téměř v každém souboji jsme byli pozdě. Soupeř takových kvalit, jakých dosahuje Veselí, tuto nesoustředěnost a malé nažhavení na zápas využije. Ve 22. minutě jsme díky nedůrazu před pokutovým územím inkasovali poprvé. Za dvě minuty jsme inkasovali podruhé, a tak jsme od 24. minuty prohrávali 0:2. Tyto dvě branky nás nakopli a hru jsme vyrovnali. Veselí se stáhlo na svou půlku, trpělivě bránilo a čekalo na své šance k protiútoku. My jsme začali kontrolovat míč, ale do žádných šancí nás soupeř nepustil. Ve druhém poločasu jsme přidali na důrazu a aktivitě a bylo to znát. Pro soupeře jsme začali představovat větší nebezpečí a většinou se nám dařilo přerušovat rychlé kontry soupeře již v jejich zárodku. Bohužel jsme byli často netrpěliví, a proto jsme se do gólové šance dostali až v 72. minutě, při níž byl Monty Galstyan faulován ve vápně. K exekuci se postavil sám Monty a bez problémů proměnil. V 74. minutě dostal hráč hostí za bezohledný faul na Kuby Hledíka druhou žlutou kartu a nabídl nám početní výhodu. Bohužel jsme koncovku příliš nezvládli. Veselí dobře bránilo a my nebyli schopni jejich obranu prolomit. V 89. minutě hosté dostali šanci k protiútoku, kterou pohodlně využili - 1:3. Konec zápasu. Nám toto utkání říká, že jsme schopni hrát i s celky z přední části tabulky, jejichž hráči již nastupují v krajském přeboru mužů. Musíme k tomu ale náležitě přistoupit. Více si věřit, hrát se zapálením a důrazem již od první minuty. Začít za stavu 0:2 je příliš pozdě…