Kategorie: Starší dorost - příspěvky k týmu, 2015 / 2016 - 11. kolo

DOMÁCÍ   FC Ivančice   vs.   Sn Brno   HOSTÉ

1 : 4   poločas:  (  0 :  1 )
Rozhodčí: Král Lukáš - Tunka Lukáš, Daniel Petr Hřiště: Ivančice
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 17
63. Wascher Radim  BRANKY  25. Svoboda Sam, 54. Svoboda Sam, 76. Boldi Petr, 85. Šimeček Prokop
brankář: Vinter
obránci: Došek , Sedláček , Foral , Adam (75´ Chabina)
záložníci: Krystýnek (45´ Krtička) , Sysel , Viklický , Gacov (57´ Smejkal)
útočníci: Wascher, Zoubek (84´ Bořil)
střídající: Chabina, Krtička, Smejkal, Bořil
trenér: Krejčík Petr, Šnyrch Marek
Utkání třetího s druhým přineslo docela zajímavý zápas, v kterém jsme bohužel ztratili domácí neporazitelnost. V 9. minutě běžel sám na brankáře hostí Martin Gacov, ale jeho střelu brankář vyrazil. Ve 24. minutě jsme nechali volného hráče na přední tyči, pro kterého nebyl problém dorazit míč do naší branky - 0:1. Ve 29. minutě mohl v\yrovnat Gacov, ale ani ve své druhé šanci neuspěl. Ve 34. minutě zbrkle a hlavně nepřesně střílel z dobré pozice Krystýnek. Ve 38. minutě se až před branku hostí dostal Viklický, ale pouze nastřelil jejich brankáře. Do druhé půle jsme vstoupili s odhodláním vyrovnat, ale hned v uvodní minutě netrefil branku Radim Wascher. Snaha o vyrovnání dostala velkou trhlinu v 52. minutě, když jsem si špatně rozebrali brejk hostí - 0:2. V 62. minutě vykřesal naději pohotovou střelou Wascher - 1:2. V 75. minutě jsem však, po rohovém kopu, nepokryli odražený míč a hosté snadno získali znovu dvoubrankový náskok - 1:3. V 84. minutě jsme opět vyrobili chybu při standatrní situaci a hosté utkání definitivně zlomili ve svůj prospěch - 1:4. Vysoká prohra mrzí, ale zejména výkony některých hráčů zůstaly bohužel hodně za očekáváním.