Kategorie: Starší dorost - příspěvky k týmu

25.08.2019 Starý Lískovec/Bohunice - FCI 3:3

Sezóna:   2014 / 2015 / 2016 / 2017 / 2018 / 2019 / 2020
DOMÁCÍ   Starý Lískovec/Bohunice   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
3 : 3   poločas:  ( 1 : 2 )
Rozhodčí: Zámečník Michal - Hřib Daniel, Večeřa David Hřiště:  - - -
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 45
31. Hudeček Ladislav, 75. Božek Kazimír, 86. Hudeček Ladislav  BRANKY  14. Kožnar Marek, 45. Gacov Adam, 53. Černý Filip
brankář: Nešpůrek
obránci: Hledík - Sladeček (71´ Široký E.) - Sedláček (67´ Kožnar Marek) - Gacov
záložníci: Široký T. - Císař - Hron (46´ Černý) - Friedl
útočníci: Šnyrch (31´ Knotek) - Kožnar Marek
trenér: M. Šnyrch
Na hřišti Lískovce se nám bohužel nepodařilo udržet slibné vedení 1:3 a odjíždíme pouze s bodem za remízu 3:3. Vše začal ve 14. minutě Marek Kožnar, když duchapřítomně dorazil střelu Tea Širokého, kterou brankář vyrazil pouze před sebe. Domácí ve 31. minutě srovnali, ale do kabin jsme stejně odcházeli s vedením 1:2, protože Adam Gacov pěknou střelou z dálky dokázal překonat domácího gólmana. Ve druhém poločasu navýšil po pěkném protiútoku na 1:3 Filip Černý a my jsme si mysleli, že nás tři body již neminou. Otěže utkání jsme drželi pevně v rukou a byli lepším týmem. Bohužel se stala věc, kterou jsem snad ještě nezažil. Již v prvním poločase střídal Patrik Šnyrch, do druhého nenastoupili Adam Hron, kteří ve středu a v sobotu hráli za „A“ mužstvo a v rozmezí 4 minut (67. a 71. minuta) museli pro zdravotní problémy odstoupit oba naši stopeři Tomáš Sedláček a Fanda Sladeček. To se bohužel odrazilo na našem výkonu, trochu jsme znejistěli a soupeř naopak vycítil šanci. V posledních 20 minutách hra připomínala spíše chaos než dobře organizovanou hru a oba týmy si vytvořily penzum brankových příležitostí. Domácí dvě své šance proměnili a vybojovali remízu 3:3. Pro nás je hodnocení zápasu velmi složité, protože jsme sice ztratili vedení, ale na druhou stranu jsme zápas dohrávali bez dvou stoperů a středních záložníků a takové oslabení je vždy velmi citelné.