O
Z
Ú

komentář FC Ivančice
Utkání jsme začali lépe a již v 16. minutě šli do vedení po střele Davida Bořila z hranice šestnáctky – 1:0. Domácí z ojedinělé akce z 53. minuty využili našeho zaváhání na pravé straně a střelou na vzdálenější tyč vyrovnali – 1:1. V 65. minutě měl velkou šanci Bořil, ale jeho střelu domácí brankář vyrazil. V 73. minutě hlavičkoval Došek, ale i jeho zakončení stačil vyrazit domácí brankář. V 79. minutě se k hlavičce dostal Badin, ale ze tří metrů netrefil branku domácích. Poslední naši vyloženou šanci měl v 89. minutě Gacov, ale sám před brankářem nedal :-(  Po celé utkání jsme byli kombinačně lepší, ale bohužel jsme selhali v koncovce, když jsme nedokázali proměnit několik vyložených šancí, zejména v závěru zápasu a tak utkání nakonec skončilo remízou.