Kategorie: Starší dorost - příspěvky k týmu

DOMÁCÍ   Újezd/Tuřany   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
0 : 8   poločas:  ( 0 : 4 )
Rozhodčí: Korčák Jaroslav - Oujezdský Jan, Bělák Lukáš Hřiště: Tuřany
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 40
   BRANKY  7. Hron Adam, 13. Hron Adam, 18. Galstyan Edmont, 22. Rajsigl Štěpán, 49. Široký Teodor, 52. Hron Adam, 72. Šnyrch Patrik, 87. Galstyan Edmont
brankář: Brázda (68´ Ahrens)
obránci: Hledík - Šacher - Fuchs - Gacov (68´ Šnyrch)
záložníci: Friedl - Hron - Císař - Galstyan
útočníci: Rajsigl (57´ Ambrož) - Široký
trenér: Marek Šnyrch

Velmi povedené utkání, které jsme odehráli za slunečného počasí na velmi dobře nachystaném hřišti v Tuřanech. Do utkání jsme vstupovali s tím, že chceme dominovat na míči a kontrolovat hru. To se nám i po většinu utkání dařilo. Do vedení jsme šli již v 7. minutě, kdy krásnou střelou vymetl Adam Hron šibenici domácí branky a udal ráz následujícímu průběhu utkání. Ve 13. minutě zvyšoval opět Adam po samostatném úniku, když se mu podařilo přehodit brankáře. V minutě 18. vyslal Štěpán Rajsigl Montyho Galstyana, který míč bezpečně uklidil do sítě. Ve 22. minutě jsme se znovu radovali, když se po nahrávce Tea Širokého prosadil Štěpán Rajsigl. 4:0. Ve 49. minutě se po vydařené akci na první dotyk prosadil i Teo. V 52. minutě dovršil svůj hattrick Adam Hron. V 72. minutě se trefil Patrik Šnyrch, když vyslal na branku soupeře nechytatelnou střelu asi z 20 metrů. Skóre dovršil na závěrečných 8:0 Monty po přesném centru Míše Friedla. I přes vydařenou hru a vysoké skóre si nemůžeme myslet, že se už nemůžeme zlepšit. V určitých fázích zápasu jsme iniciativu zbytečně přenechali soupeři a trochu přestávali hrát. Nicméně hráčům za toto utkání patří velká pochvala! Velká pochvala ale patří i hráčům domácích, kteří byli i přes nepříznivý výsledek odhodlaní hrát a bojovat až do konce!