Kategorie: Starší dorost - příspěvky k týmu, 2015 / 2016 - 13. kolo

DOMÁCÍ   FC Ivančice   vs.   Veselí n. Moravou   HOSTÉ
5 : 1   poločas:  ( 2 : 1 )
Rozhodčí: Kocman Jakub - Kotala Dominik, Vrbka Jan Hřiště: Ivančice
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 60
6. Adam Martin, 23. Wascher Radim, 55. Wascher Radim, 71. Sysel Ondřej, 76. Došek Dominik  BRANKY  16. Martoni David
brankář: Fišer
obránci: Došek , Sedláček , Foral , Adam (75´ Bobela)
záložníci: Krtička (65´ Chabina) , Sysel , Viklický , Pavlík (84´ Bořil)
útočníci:  Wascher, Zoubek (82´ Smejkal)
střídající: Bobela, Chabina, Bořil, Smejkal
trenér: Krejčík Petr, Šnyrch Marek
  Do utkání s druhým týmem v prozatimní tabulce jsme vstoupili lépe a hned v 5. minutě se přesně trefil z trestného kopu Martin Adam - 1:0. Stejnou mincí nám oplatili hosté v 15. minutě, když na tečovanou střelu z trestného kopu již nedokázal Martin Fišer v brance zareagovat - 1:1. Ve 22. minutě se, po centru z pravé strany, opřel do míče Radim Wascher a pohotově rozvlnil síť branky hostí - 2:1. Po celý poločas se hrálo nahoru - dolů. Hosté se snažili držet míč a kombinovat, my se naopak snažili o rychlý přechod do útoku a časté zakončení. Ve druhém poločase jsme zahrozili hned v úvodu, ale nadějný brejk dvou našich hráčů na brankáře hostí zastavil až praporek pomezního. V 54. minutě se však za obranu hostí dostal Radim Wascher a přesnou střelou zvýšil na 3:1. V 71. minutě prodloužil Adamův centr Zoubek na Ondru Sysla, který pohotově přeloboval brankáře hostí - 4:1. V 74. minutě byl obráncem hostí faulován v šestnáctce Kuba Chabina a nařízený pokutový kop s přehledem proměnil Dominik Došek - 5:1. S narůstajícím skóre jsme byli jednoznačně lepším mužstvem a díky vítězství jsme se dostali zpět na druhé místo v tabulce.