DOMÁCÍ   FC Boskovice   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
Rozhodčí: Bělák Marek - Němeček Stanislav, Machorek Jakub Hřiště:  - - -
8. Fiala Jan, 14. Štěrba Daniel, 83. Petrov Emil, 84. Pokorný Miloš  BRANKY
obránci: Bořil D. - Fuchs - Šacher - Hledík
záložníci: Friedl (86´ Gacov) - Hron - Šnyrch - Bořil T.
útočníci: Ambrož (70´ Vejvalka) - Galstyan
střídající: Brázda, Gacov, Vejvalka
trenér: M. Šnyrch

První utkání krajského přeboru jsme odehráli na půdě vedoucího celku Boskovic. Do utkání jsme vstoupili s přehnaným respektem, malým sebevědomí a nevýraznou aktivitou. To dovolilo soupeři již v 8. minutě skórovat z rychlého brejku. Ani to nás neprobudilo, a tak jsme inkasovali podruhé, kdy ve 14. minutě po rychlém průniku na levé straně centroval hráč domácích na osamoceného spoluhráče, který neměl se zakončením problém. Naše ojedinělé akce plynuly spíše z individuálních dovedností než nějaké kombinační hry. Kluci se schovávali a velmi málo hráčů bylo ochotných se podílet na práci s míčem. O poločase jsme si řekli, že se musíme dostat do správného rozestavení, začít kontrolovat míč, roztáhnout hru a po trpělivých kombinacích zakončovat. Ve druhém poločasu jsme byli k nepoznání. Opravdu jsme začali kontrolovat míč a soupeře se nám podařilo zatlačit hluboko do jeho vlastní poloviny. V 50. minutě dostal míč na svou slabší nohu Šnyrch a vyslal zpoza vápna jedovatou střelu, která orazítkovala tyč. Ještě jsme přidali na aktivitě a v 55. minutě pádil sám na brankáře Monty Galstyan, dostal ovšem skákavou přihrávku a při pokusu přehodit brankáře přehodil i samotnou branku. V 70. minutě orazítkoval tyč i Vejvalka, který dostal pěknou přihrávku na malé vápno. Nebylo nám ovšem přáno. Poté se soupeři podařilo hru vyrovnat. Nám se dařili občasné kombinace, ale žádné šance z toho neplynuly. A tak góly přidal soupeř. V 83. minutě jsme byli nedůrazní po zajímavě rozehraném rohu a v 84. minutě pečetili domácí po rychlém brejku na konečných 4:0. Na jednu stranu možná krutý výsledek. Na stranu druhou jsme svoje šance měli, nepodařilo se nám je ovšem proměnit. A ten vstup do utkání byl trestuhodný…