Kategorie: Starší dorost - příspěvky k týmu, 2015 / 2016 - 16. kolo

DOMÁCÍ   FC Ivančice   vs.   Velké Němčice   HOSTÉ
5 : 1   poločas:  ( 2 : 1 )
Rozhodčí: Vařacha Jan - Vodák Vladan, Vrbka Jan Hřiště: Ivančice
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 50
22. Zoubek Ondřej, 29. Viklický David, 59. Pavlík Miroslav, 60. Zoubek Ondřej, 87. Zoubek Ondřej  BRANKY  21. Ondrůj Enrigue (pen.)
brankář: Fišer
obránci: Bobela, Sedláček, Foral, Adam
záložníci: Krtička, Viklický, Sysel, Pavlík
útočníci: Zoubek, Bořil D.
střídající: 74´ Davtyán za Bořila, 84´ Šacher za Krtičku, 86´ Fuchs za Pavlíka
trenér: Krejčík Petr, Šnyrch Marek
Začátek zápasu nám moc nevyšel, když po zmatcích v naší obraně ve 20. minutě písknul rozhodčí nastřelenou ruku a hosté šli z penalty do vedení 0:1. Hned ve 21. minutě se nám povedla kombinace po levé straně a Ondra Zoubek přesnou střelou k tyči vyrovnal na 1:1. Ve 28. minutě utekl obraně hostí David Bořil a jeho zpětnou přihrávku zužitkoval David Viklický - 2:1. Ve 31. minutě běžel sám na branku Ondra Zoubek, ale brankář hostí jeho kličku vystihnul a šanci zmařil. I ve druhém poločase jsme pokračovali ve zlepšené hře. Lépé jsme kombinovali a soupeře nepouštěli k našemu pokutovému území. V 59. minutě našel Vilkický přihrávkou Mirka Pavlíka, který tvrdou ranou pod břevno zvýšil na 3:1. V 62. minutě jsme soupeře vykombinovali středem hřiště a Ondra Zoubek přesně zakončil - 4:1. V 72. minutě předvedl efektní zákrok brankář hostí a vyrazil střelu Ondry Zoubka na rohový kop. V 86. minutě však již nestačil na další Ondrovu střelu a ten se tak mohl radovat z již třetí branky v tomto utkání - 5:1. Po nepřesvědčivém výkonu z Medlánek jsme snad naše příznivce potěšili vysokým vítězství i dobrým výkonem všech hráčů.