Kategorie: Starší dorost - příspěvky k týmu, 2015 / 2016 - 17. kolo

DOMÁCÍ   Tasovice   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
0 : 9   poločas:  ( 0 : 0 )
Rozhodčí: Richter Aleš - Vařacha Jan, Kacká Dominika Hřiště:  - - -
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 30
   BRANKY  49. Pavlík Miroslav, 62. Zoubek Ondřej, 71. Viklický David, 73. Chabina Jakub, 75. Zoubek Ondřej, 77. Viklický David, 80. Bořil David, 82. Davtyán Arman, 87. Davtyán Arman
brankář: Fišer
obránci: Bobela P., Sedláček, Foral, Adam
záložníci: Krtička, Viklický, Sysel, Pavlík
útočníci: Zoubek, Bořil D.
střídající: 60´ Chabina za Krtičku, 81´ Davtyán za Bořila
trenér: Krejčík Petr, Šnyrch Marek
Ve čtvrtek jsme dohrávali odložené utkání v Tasovicích. Celý první poločas jsme se nedokázali vyrovnat s odhodláním a bojovností domácích hráčů. Když se k tomu připočtou neproměněné šance Ondrů Zoubka, Sysla či Davida Viklického a spousta nepřesných přihrávek, šlo se v poločase do kabin za bezbrankového stavu. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit s větším klidem na míči i s větší bojovností. Zlepšili jsme držení míče, zpřesnili kombinaci a hra se nastěhovala výhradně na polovinu domácích. První branku vstřelil již ve 48. minutě Mirek Pavlík a dál už to bylo jen otázkou skóre, které postupně narostlo až na konečných 9:0. Postupem času se víc a víc dařila kombinace a krátkými narážečkami jsme postupně rozebírali domácí obranu. Hráči za druhý poločas zaslouží pochvalu, ale zároveň poznali, že bez poctivého přístupu, patřičného nasazení a bojovnosti nás dokáže potrápit každý tým bez ohledu na postavení v tabulce.