Kategorie: Starší dorost - příspěvky k týmu, 2015 / 2016 - 18. kolo

DOMÁCÍ   FC Ivančice   vs.   Řečkovice   HOSTÉ
9 : 0   poločas:  ( 4 : 0 )
Rozhodčí: Balaščák Dominik - Leitgeb Petr, Šlachtová Martina Hřiště:  - - -
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 50
19. Krtička Jiří, 37. Viklický David, 42. Bořil David, 44. Bořil David, 48. Zoubek Ondřej, 68. Chabina Jakub, 72. Bořil David, 81. Bořil David, 86. Bořil David  BRANKY
brankář: Fišer
obránci: Bobela P., Sedláček, Foral, Adam
záložníci: Krtička, Viklický, Sysel, Pavlík
útočníci: Zoubek, Bořil D.
střídající: 45´ Chabina za Pavlíka, 57´ Došek za Adama, 77´ Davtyán za Viklického, 81´ Šacher za Bobelu, 83´ Fuchs za Krtičku
trenér: Krejčík Petr, Šnyrch Marek
Po předchozím odloženém utkání v Tasovicích jsme k dalšímu zápasu nastoupili na domácím hřišti proti Řečkovicím. Postavení v tabulce nás předem pasovalo do role velkého favorita, ale hosté nám alespoň v začátku zápasu nedali nic zadarmo. V 8. minutě nastřelil David Bořil pouze břevno branky hostí. V 10. minutě netrefil ve vyložené pozice branku David Viklický. Úvodní branky jsme se nakonec dočkali až v 19. minutě, když rohový kop Jirky Krtičky prošel bez povšimnutí kolem několika hráčů a k překvapení všech skončil v brance - 1:0. Ve 37. minutě uniknul po pravé straně Ondra Sysel, přihrál Bořilovi, který prodloužil na Viklického a ten, i když nadvakrát, prostřelil brankáře hostí - 2:0. Ve 42. minutě přihrál Ondra Zoubek mezi obránce Davidu Bořilovi, který nezaváhal a podél brankáře zvýšil na 3:0. Těsně před koncem poločasu se situace opakovala a Bořil znovu rozvlnil síť branky hostí - 4:0. V úvodu druhého poločasu přihrál Bořil Ondrovi Zoubkovi, který zvýšil již na 5:0. V 64. minutě běžel sám na brankáře Kuba Chabina, ale míč si příliš předkopl a ze šance nebylo nic. V 66. minutě nastřelil Zoubek břevno branky hostí a pro Chabinu už nebyl problém míč dorazit do sítě - 6:0. V 71. minutě svoji šanci znovu proměnil Bořil - 7:0. V 80. minutě se k exekuci pokutového kopu postavil Bořil a s přehledem proměnil - 8:0. V 85. minutě se k dorážce dostal dnes skvělý David Bořil a vstřelil svoji pátou!! branku v utkání. Vedení 9:0 už zůstalo do konce utkání a mohlo se jít děkovat přítomným dívákům za podporu.