Kategorie: Starší dorost - příspěvky k týmu, 2015 / 2016 - 20. kolo

DOMÁCÍ   FC Ivančice   vs.   Starý Lískovec   HOSTÉ
2 : 3   poločas:  ( 1 : 2 )
Rozhodčí: Sedláček Tomáš - Polonec Milan, Hudec Pavel Hřiště:  - - -
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 45
7. Al Musawi Hasan, 40. Psota Tomáš, 78. Vybíhal Karel  BRANKY  32. Pavlík, 68. Viklický David
brankář: Fišer
obránci: Bobela P., Sedláček, Došek, Adam
záložníci: Chabina, Viklický, Sysel, Pavlík
útočníci: Zoubek, Bořil D.
střídající: 77´ Davtyán za Adama, 88´ Krtička za Pavlíka
trenér: Krejčík Petr, Šnyrch Marek
Utkání pro nás začalo smolně, když už v 6. minutě, po zbytečné ztrátě míče ve středu hřistě, se hosté dostali do rychlého protiútoku, který jejich útočník zakončil přesnou střelou k tyči - 0:1. V 10. minutě vyrazil Martin Fišer v brance střelu hráče hostí. Ve 23. minutě zakončoval z 10-ti metrů Ondra Zoubek, ale pouze nastřelil brankáře hostí. Ve 32. minutě vyrovnal Mirek Pavlík po rohovém kopu na 1:1. Bohužel ve 39. minutě jsme po hrubé chybě i my inkasovali ze standardní situace - 1:2. V 67. minutě se nám po kombinaci ve středu hřiště a po střele Davida Viklického opět podařilo srovnat skóre - 2:2. V závěru jsme však opět chybovali při rohovém kopu hostí a v 77. minutě znovu inkasovali -2:3. Závěrečný tlak už byl neúspěšný a tak přišla první jarní domácí porážka. Utkání předních mužstev tabulky přinesl pouze velmi průměrný fotbal rozmělněný do spousty osobních soubojů s mnoha nepřesnostmi na obou stranách. Snad hned příští zápas (opět v domácím prostředí) nám přinese víc radosti jak z výkonu, tak i z výsledku.