Kategorie: Starší dorost - příspěvky k týmu, 2015 / 2016 - 21. kolo

DOMÁCÍ   FC Ivančice   vs.   IE Znojmo   HOSTÉ
4 : 0   poločas:  ( 2 : 0 )
Rozhodčí: Pleskač Jiří - Kudělka Jaromír, Šlachtová Martina Hřiště:  - - -
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 40
14. Viklický David, 22. Adam Martin (pen.), 57. Chabina Jakub, 79. Chabina Jakub  BRANKY
brankář: Fišer
obránci: Bobela P., Sedláček, Foral, Adam
záložníci: Krtička, Viklický, Sysel, Pavlík
útočníci: Zoubek, Bořil D.
střídající: 55´ Chabina za Krtičku, 65´ Došek za Adama, 81´ Davtyán za Pavlíka
trenér: Krejčík Petr, Šnyrch Marek
Po předchozí porážce v minulém kole jsme do zápasu šli s tím podat lepší výkon a navrch přidat vítězství. Už ve 4. minutě přihrál Jirka Krtička na Ondru Zoubka, který nastřelil břevno branky hostí. V 6. minutě se Ondrova dorážka nevešla mezi tyče. Ve 14. minutě prošel obranou hostí David Viklický a střelou na vzdálenější tyč otevřel skóre utkání - 1:0. Ve 22. minutě obrana hostí faulovala Davida Bořila a Honza Adam se z penalty nemýlil - 2:0. Ve 33. minutě bohužel svoji další šanci neproměnil Zoubek. Ve 35. minutě běžel sám na branku hostí Bořil, ale pouze nastřelil brankáře. I ve druhém poločase jsme byli nadále aktivnější. V 57. minutě se střelou z úhlu prosadil Kuba Chabina a zvýšil na 3:0. Přes další příležitosti se gólově prosadil až v 79. minutě Chabina, který prostřelil brankáře hostí - 4:0. Protože ve zbývajícím čase nastřelil střídající Davtyán pouze břevno a Chabina neproměnil svoji šanci vstřelit hattrick, skončilo i tak utkání naším jednoznačným vítězství.