Kategorie: Starší dorost - příspěvky k týmu, 2015 / 2016 - 25. kolo

DOMÁCÍ   FC Ivančice   vs.   Kuřim   HOSTÉ
4 : 2   poločas:  ( 3 : 0 )
Rozhodčí: Chabiča František - Kudělka Jaromír, Mikláš Libor Hřiště:  - - -
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 100
6. Zoubek Ondřej, 18. Bořil David, 20. Krtička Jiří, 69. Zoubek Ondřej  BRANKY  46. vlastní Foral, 73. Cebák Tadeáš
brankář: Fišer
obránci: Bobela P., Sedláček, Foral, Adam
záložníci: Krtička, Viklický, Sysel, Došek
útočníci: Zoubek, Bořil D.
střídající: 57´ Davtyán za Bořila, 80´ Šacher za Doška, 89´ Fuchs za Krtičku
trenér:
Do utkání jsme vstoupili výborně a díky dobrému pohybu a přesné kombinaci jsme se během úvodní dvacetiminutovyky dostali do vedení 3:0. Nejprve se v 6. minutě prosadil Ondra Zoubek - 1:0. V 18. minutě nezaváhal David Bořil - 2:0 a ve 20. minutě přesně zakončil Jirka Krtička - 3:0. Bohužel jsme další šance neproměnili a tak se za tohoto stavu šlo i do kabin. Začátek druhého poločasu jsme však trochu zaspali a nechali soupeře snížit na 1:3, když si prudký centr nešťastně srazil do vlastní branky Martin Foral. Hosté výrazně přidali na důrazu a snažili se alespoň o vyrovnání. Na jejich tvrdost jsme však dokázali odpovědět další povedenou kombinací, na jejímž konci byl Ondra Zoubek, který vstřelil svoji druhou branku v zápase a zvýšil na 4:1. V 73. minutě jsme nechali spoustu místa i času v šestnáctce útočníkovi hostí, který z bezprostřední blízkosti prostřelil jinak výborně chytajícího Martina Fišera - 2:4. Závěr utkání jsme si již pohlídali a kdyby postupně proměnili své brankové příležitosti Krtička, Zoubek nebo střídající Šacher mohlo být naše vítězství ještě výraznější.