Kategorie: Starší dorost - příspěvky k týmu

DOMÁCÍ   FC Ivančice   vs.   Medlánky   HOSTÉ
4 : 2   poločas:  ( 2 : 1 )
Rozhodčí: Papuga David - Petko Marko, Kokrda Roman Hřiště: Řeznovice
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 35
3. Davtyán Arman, 23. Knotek Jakub, 67. Davtyán Arman, 88. Fuchs Robert  BRANKY  44. Ptáček Martin, 54. Kašuba Jan
brankář: Ahrens
obránci: Vejvalka - Fuchs - Šacher - Albrecht
záložníci: Novák - Hron - Šnyrch - Friedl
útočníci: Davtyan - Knotek (89´ Ambrož)
trenér:

Zápas proti Medlánkám ukázal naše dvě odvrácené tváře. Místy jsme produkovali nádherný fotbal, který by nás řadil k nejlepším v soutěži a místy jsme absolutně vypadli z role a nechali Medlánky, aby nás jednoduše přehrávali. Nicméně začátek zápasu patřil jednoznačně nám. Již ve třetí minutě vstřelil gól Davtyan po pěkné kombinační akci. Ve 23. minutě našel osamoceného Knotka před bránou Davtyan a ten se sám před brankářem nemýlil. Bohužel to od nás bylo v prvním poločase vše. Předali jsme hostům otěže a čekali, co vymyslí. Samozřejmě se nám to nevyplatilo, a tak jsme ve 43. minutě inkasovali z rohového kopu, kdy nám na zadní tyčce vyplavali dva nepokrytí hráči. Nástup do druhého poločasu se nesl v duchu konce toho prvního. V 54. minutě Přemek Albrecht nebyl schopný odvrátit jednoduchý centr do vápna, míč propadl za něj, kde si na něj počkal hráč hostů a nekompromisně ho poslal do sítě. Naštěstí nás branka probudila a opět jsme začali řídit hru. V 67. minutě vyslal Davtyana k samostatnému úniku Šnyrch a Arman si s ním poradil skvěle. Přeloboval brankáře a opět strhl vedení na naši stranu. 3:2. V minutě 88. vybojoval Šnyrch rohový kop a následně se sám ujal jeho exekuce. Míč posadil na hlavu Fuchsovi a ten navyšoval na konečných 4:2. Pokud se naučíme hrávat celých 90. minut a ne pouze epizodně, tak věřím, že budeme patřit k lepším celkům v soutěži.