DOMÁCÍ   Vyškov/Dědice   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
Rozhodčí: Ježek Michal - Smutný Jan, Horváth Ladislav Hřiště: Dědice
obránci: Hledík - Sedláček - Sladeček - Gacov
záložníci: Široký - Císař - Friedl - Knotek (76´ Schwarz)
útočníci: Černý - Ohanesjan (60´ Smutný)
trenér: M. Šnyrch

V šestém kole jsme zavítali do Vyškova/Dědic, kde nás čekal soupeř, který ještě minulý rok hrával dorosteneckou divizi. Ve Vyškově/Dědicích začíná jako první mladší dorost a soupeř nám už v tomto zápase ukázal, co nás bude čekat i v zápase staršího dorostu. Hrálo se v solidním tempu a ve velkém nasazení. Prostředí bylo velice nepřátelské a konfrontační a obraz hry tomu odpovídal. Spousta faulů, tvrdých zákroků, sprostých slov (především z úst trenéra domácích) a zbytečně kouskovaná hra.

Celé to vyvrcholilo, když v zápase staršího dorostu mezi oběma střídačkami v 57. minutě fauloval Kuba Hledík a za zákrok, který byl maximálně na žlutou, obdržel červenou kartu. V té době jsme prohrávali 1:0 a paradoxně nás tento výrok sudího nakopl a v 62. minutě jsme srovnali na 1:1. V deseti hráčích jsme stále bojovali a chtěli jsme vyhrát. Bohužel se soupeři podařilo v 90. minutě vstřelit branku a převážit misky vah na svou stranu. My ovšem klukům nemáme vůbec co vyčítat. Všichni se vydali ze všech sil a předvedli výkon, za který se nemusí stydět!