Kategorie: Starší dorost - příspěvky k týmu, 2017 / 2018 - 19. kolo

DOMÁCÍ   FC Ivančice   vs.   Kuřim   HOSTÉ
5 : 1   poločas:  ( 3 : 1 )
Rozhodčí: Vařacha Jan - Mrkvica Tomáš, Žáková Simona Hřiště:  - - -
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 34
30. Galstyan Edmont, 32. Šnyrch Patrik, 36. Galstyan Edmont, 65. Ambrož Pavel, 83. Šnyrch Patrik  BRANKY  39. Pitel Martin
brankář: Ahrens
obránci: Gacov - Fuchs - Hledík - Albrecht
záložníci: Ambrož - Friedl - Šnyrch - Bořil T.
útočníci: Brázda (46´ Knotek) - Galstyan
trenér: M. Šnyrch

Velmi důležitá výhra v zápase o šest bodů. Důležitější je ale fakt, že výhra přišla po velmi dobrém výkonu, a to i přesto, že nám ze základní sestavy chyběli tři hráči ze středu hřiště. Zápas jsme od začátku kontrolovali a již ve 20. minutě jsme mohli jít do vedení, Monty Galstyan však svůj samostatný průnik nevyužil. Ve 30. minutě se už ale nemýlil a po průnikové přihrávce Šnyrcha nás poslal do vedení. Ve 32. minutě vyhrál svůj souboj na lajně Bořil, posunul na Šnyrcha, ten obešel soupeřova stopera a nekompromisně zakončil. Ve 36. minutě Galstyan vypressoval soupeře a sám tuto akci dokončil pěkným gólem. 3:0. Hostům se podařilo před koncem poločasu snížit, když i za pomoci silného větru překvapili našeho brankáře. Ve druhém poločasu jsme chtěli být nadále aktivní, i přesto že se utkání hrálo za velkého vedra. Nicméně nás na začátku musel dvakrát podržet Ahrens, který zneškodnil dva průniky soupeře. Poté jsme už hrozili pouze my. V 65. minutě zvyšoval po rychlém protiútoku Ambrož a v 83. minutě naše dílo dokonal Šnyrch. 5:1. Jednoznačně naše nejpovedenější utkání na jaře. Konečně jsme proměnili většinu šancí, které jsme si vytvořili a zároveň udrželi herní kvalitu po dobu celého utkání. Na výsledku to pak bylo znát.