Kategorie: Starší dorost - příspěvky k týmu

DOMÁCÍ   FC Ivančice   vs.   Medlánky   HOSTÉ
8 : 2   poločas:  ( 3 : 2 )
Rozhodčí: Laštůvka Dušan - Jankes David, Barák Petr Hřiště:  - - -
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 60
2. Šnyrch Patrik (pen.), 7. Šnyrch Patrik, 32. Hledík Jakub, 56. Knotek Jakub, 76. Černý Filip, 80. Široký Teodor, 86. Černý Filip, 89. Brázda Jan  BRANKY  11. Leder Jakub, 22. Leder Jakub
brankář: Nešpůrek
obránci: Hledík - Smutný - Sladeček (83´ Kožnar) - Gacov
záložníci: Široký T. - Hron (46´ Černý) - Císař - Friedl (72´ Široký E.)
útočníci: Šnyrch (79´ Brázda) - Knotek (57´ Ohanesjan)
trenér: Marek Šnyrch

V pátém kole jsme na domácím hřišti za velmi horkého počasí přivítali mančaft z Medlánek. Kluci chtěli odčinit nepovedený závěr utkání ze Starého Lískovce, a tak do utkání doslova vletěli. Již v první minutě vybojoval Teo Široký penaltu, kterou se štěstím proměnil Patrik Šnyrch. V 7. minutě Patrik přidal svou druhou branku a zvýšil na 2:0. Bohužel se znovu ukázalo, co nás trápí. Pozornost. Dvakrát jsme v 11. a 22. minutě inkasovali a bylo vyrovnáno. Oba góly padly po našich chybách a obě branky jsme soupeři prakticky darovali. Do kabin jsme ale opět odcházeli jako vedoucí mužstvo, protože se ve 32. minutě trefil náš ofenzivní stoper Kuba Hledík. Do druhého poločasu jsme vstupovali s vědomím, že soupeř bude chtít bojovat o body a že to nebudeme mít jednoduché. To se potvrdilo, ale kluci dobře kontrolovali hru, a i přes aktivitu soupeře jsme jej nepustili do žádné šance. V 56. minutě skóroval pěknou střelou k tyči Kuba Knotek. Tím jsme definitivně zlomili nápor soupeře a poté se ukázala naše dobrá fyzická připravenost. V poslední čtvrthodině jsme totiž přidali 4 branky, když se dvakrát trefil Filip Černý a po jednom přidali Teo Široký a Honza Brázda. V tomhle zápase kluci předvedli přesně ten hlad po gólech, který nám chyběl v přechozích utkáních a myslím, že nabídli pěknou podívanou pro naše fanoušky.