Kategorie: Starší dorost - příspěvky k týmu

DOMÁCÍ   Rosice   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
3 : 1   poločas:  ( 2 : 0 )
Rozhodčí: Paulík Martin - Šenkýř Petr, Minařík Stanislav Hřiště:  - - -
Delegát svazu:  - - - Počet diváků:  60
9´ Dutka Dominik, 38´ Dutka Dominik, 54´ Pelikán Jan  BRANKY  82´ Davtyán
brankář: Šic
obránci: Hledík (46´ Knotek) - Fuchs - Novák - Albrecht (65´ Vejvalka)
záložníci: Bořil D. - Hron - Šnyrch - Bořil T. (73´ Friedl)
útočníci: Davtyán - Galstyan
trenér: M. Šnyrch, T. Hron, R. Šnyrch
  V prvním zápase čekal naše dorostence velmi těžký soupeř z Rosic. To se naplňovalo již od první minuty, kdy na nás soupeř vletěl a dobrým pressingem dostával pod tlak. V 8. minutě přišel po standardní situaci zhruba z poloviny hřiště nákop do naší šestnáctky, kde svůj souboj prohrál Petr Novák a odražený míč se povedlo soupeři dopravit do naší sítě. 1:0. Tento gól byl pro nás budíčkem a povedlo se nám vyrovnat hru. V určitých momentech jsme soupeře i kombinačně přehrávali a ve 20. minutě jsme si po rychlé křídelní akci vypracovali první šanci, kdy šel na domácí bránu Tomáš Bořil úplně sám, ale brankář Dočekal mu výborně zmenšil úhel a jeho střelu vyrazil. I poté jsme pokračovali v aktivní hře. Ta se ovšem zbrzdila ve 39. minutě, kdy napřáhl ze 30ti metrů Dutka Dominik a prostřelil na bližší tyč našeho brankáře. To pro nás znamenalo studenou sprchu, protože jsme cítili, že jsme se pomalu ale jistě vraceli do zápasu. Vstup do druhého poločasu byl znovu rozpačitý. V 54. minutě opět po standardní situaci inkasujeme branku. Tentokrát Jirkovi Šicovi vypadl lehký centr z rukou a Pelikán Jan zvyšuje na 3:0. To nás bohužel srazilo do kolen a až do 82. minuty byl soupeř jasně lepším týmem. Právě v 82. minutě ale Davtyán po pěkné individuální akci střílí gól a vykřesal jiskřičku naděje. V 85. minutě se ještě jednou ukázal Davtyán a trefuje z přímého kopu tyč. Velká škoda. Nebýt individuálních chyb a místy i technických problémů, tak jsme si mohli odvést alespoň bod. Takhle zůstávají všechny tři zaslouženě v Rosicích.