Kategorie: Starší dorost - příspěvky k týmu, 2017 / 2018 - 12. kolo

DOMÁCÍ   Břeclav   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
2 : 2   poločas:  ( 0 : 2 )
Rozhodčí:  Laštůvka Dušan - Petrucha Martin, Hrubý Josef Hřiště:  - - -
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 70
57. Kališ Marek, 65. Nejezchleba David  BRANKY  9. Šnyrch Patrik, 34. Šnyrch Patrik
brankář: Šic
obránci: Hledík - Fuchs - Šacher - Albrecht
záložníci: Friedl - Hron - Šnyrch (69´ Gacov) - Bořil D. - Ambrož
útočníci: Galstyan
střídající: Franěk, Brázda
trenér:
 Ve 12. kole jsme zajížděli na horkou půdu do Břeclavi. Ta během pěti domácích utkání nastřílela 37 branek a prohrála pouze s druhým celkem tabulky Boskovicemi. Navíc se hrálo na velmi těžkém terénu a za neustávajícího deště. My jsme se ovšem nezalekli a rychle jsme vstřelili dvě branky. O obě se postaral Šnyrch. Poprvé v 9. minutě vystihl rozehrávku soupeře a podruhé v minutě 34. zakončil rychlý brejk střelou ze střední vzdálenosti. Před koncem prvního poločasu se odhodlal k samostatnému úniku Galstyan. Bohužel svou pěknou akci zakončil pouze nad břevno, a proto se do kabin odcházelo za stavu 0:2. Nutno říci, že více ze hry měli domácí. Vůbec nám toto počasí nevyhovovalo a z toho pramenily četné chyby v rozehrávce. Špatné zpracování, netrefené míče a někdy pomalejší myšlení nám nedovolovali převzít otěže utkání. Do druhého poločasu jsme šli s jediným cílem. Stáhnout se pod míč a čekat na své příležitosti k protiútoku. Ve druhém poločasu domácí zvětšili svůj tlak. Vytvořili si několik brankových příležitostí. Ty byly ovšem zblokovány obránci, nebo pochytány dobře chytajícím Šicem. Nicméně v 57. minutě nás soupeř zaskočil jednoduchým překopnutým míčem a snížil na 1:2. V 64. minutě bylo po centru vyrovnáno - 2:2. Obraz hry zůstal prakticky stejný. V 84  minutě konečně přišel náš vytoužený brejk, ale soupeři se bohužel podařilo zblokovat Galstyanovu střelu. Na jednu stranu nás mrzí, že jsme nebyli schopni udržet dvoubrankové vedení. Na stranu druhou jsme rozhodně nebyli lepším týmem. Za bojovnost a nasazení ovšem patří klukům pochvala. Pokud odstraníme zbytečné technické chyby a trochu přidáme na důrazu, tak můžeme pomýšlet na přední příčky v tabulce. Je důležité mít stále na paměti jak mladý kádr máme.