Kategorie: Starší dorost - příspěvky k týmu, 2015 / 2016 - 12. kolo

DOMÁCÍ   Kuřim   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
2 : 5   poločas:  ( 2 : 3 )
Rozhodčí: Hanák Radim - Mikyska Jan, Marek Daniel Hřiště: Kuřim
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 50
7. Cebák Tadeáš, 27. Morkus Matěj  BRANKY  14. Zoubek Ondřej, 18. Wascher Radim, 30. Wascher Radim, 53. Wascher Radim, 66. Wascher Radim
brankář: Fišer
obránci: Došek , Sedláček , Foral , Adam
záložníci:  Krtička (63´ Krystýnek) , Sysel , Viklický (56´ Smejkal) , Pavlík (69´ Chabina)
útočníci: Wascher, Zoubek (82´ Bořil)
střídající: Krystýnek, Smejkal, Chabina, Bořil
trenér: Krejčík Petr, Šnyrch Marek
Po předchozím nevydařeném utkání jsme chtěli v tomto utkání bodovat. Domácí nás ale zaskočili úvodním tlakem a hned ve 4. minutě nastřelili tyč naší branky. Bohužel jsme se z této situace nepoučili a v 6. minutě se po našem špatném odkopu dostali domácí do vedení - 1:0. Ve 13. minutě šel míč od Viklického, přes Krtičku až k Ondrovi Zoubkovi, který střelou k tyči vyrovnal - 1:1. V 17. minutě načal své velké představení Radim Wascher a střelou z hranice šestnáctky zvýšil na 2:1. Ve 26. minutě si naše obrana počínala opět velmi nejistě a domácí z dorážky snadno vyrovnali - 2:2. Ve 29. minutě byl na konci našeho rychlého protiútoku Wascher a znovu strhnul vedení na naší stranu - 3:2. Ve druhém poločase už jsme lépe kontrolovali hru a drželi domácí dál od naší branky. V 52. minutě se Wascher prosadil v hlavičkovém souboji a zvýšil na 4:2. V 65. minutě se Radim dostal k odraženému míči a krásnou střelou k tyči vstřelil svoji čtvrtou branku v tomto utkání a stanovil výsledek na konečných 5:2 v náš prospěch. Vítězství to nebylo vůbec snadné, ale díky výkonu Martina Fišera v brance a střelecké chuti Radima Waschera si z Kuřimi odvážíme všechny body.