Kategorie: Starší dorost - příspěvky k týmu

DOMÁCÍ   Slatina/Slovan   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
0 : 5   poločas:  ( 0 : 1 )
Rozhodčí: Ryba Jakub - Šlesinger Adam, Tůmová Sabina Hřiště:  - - -
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 69
   BRANKY  26. Galstyan Edmont, 54. Galstyan Edmont, 56. Rajsigl Štěpán, 65. Galstyan Edmont, 80. Friedl Michal
brankář: Šnepfenberg
obránci: Hledík - Šacher - Fuchs - Gacov
záložníci: Friedl (81´ Brázda) - Hron - Šnyrch - Rajsigl (75´ Knotek)
útočníci: Ambrož (57´ Široký) - Galstyan
trenér: Marek Šnyrch
Po sérii výsledkově neuspokojivých zápasů jsme konečně naplno bodovali. Nicméně vše mohlo být úplně jinak. V prvních deseti minutách si soupeř vytvořil dvě velmi dobré šance. Vždy po samostatnému úniku po křídle a přihrávce pod sebe. Naštěstí ani jednu neproměnil. Poté jsme se do šancí dostávali už jenom my. Ve 20. minutě brankář ještě velmi dobře zneškodnil Šnyrchovu střelu z dálky. Ve 26. minutě se do šestnáctky dostal Rajsigl, dobře si pokryl míč a následně byl faulován. Penalta! Tu s přehledem proměnil Monty Galstyan. 0:1! Do druhého poločasu jsme šli s vědomím, že soupeř udělá vše proto, aby utkání otočil. Byli jsme to však znovu my, kdo střílel branky. V 54. minutě si Galstyan všiml špatného postavení brankáře a využil ho ke vstřelení své druhé branky. 0:2! O dvě minuty později se dostal k míči Rajsigl, který si na vápně poradil se soupeřovým stoperem a prostřelil domácího brankáře. 0:3! V 65. minutě se dostal do samostatného únik Galstyan a opět se nemýlil. 0:4! V 80. minutě poslal do vápna střílený centr Široký, kde si jej našel Friedl a upravil výsledek na konečných 0:5. Naši kluci si především ukázali, jak to vypadá, když proměníme většinu šancí, které si vytvoříme. Výkon na hřišti Slovanu byl výborný jak po stránce herní, tak i co se týče nasazení.