Kategorie: Starší dorost - příspěvky k týmu, 2017 / 2018 - 10. kolo

DOMÁCÍ   Sparta Brno   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
3 : 4   poločas:  ( 1 : 4 )
Rozhodčí: Ryba Jakub - Polonec Milan, Šustr Patrik Hřiště:  - - -
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 25
24. Štěrba Martin, 64. Kříž Filip, 89. Bartl Denis  BRANKY  2. Galstyan Edmont, 6. Ambrož Pavel, 14. Šnyrch Patrik, 29. Ambrož Pavel
brankář: Ahrens
obránci: Vejvalka - Šacher - Albrecht - Hledík (50´ Franěk)
záložníci: Gacov - Hron - Šnyrch - Friedl
útočníci: Ambrož - Gastyan
trenér:

Na brněnské Spartě jsme sehráli veledůležité utkání a odvážíme si z něj ještě důležitější tři body. Utkání se hrálo ve velmi vysokém tempu a bylo plné soubojů. Vzhledem k tomu, že do utkání z naší strany zasáhli pouze dva (!) starší dorostenci, tak jsme si s ním poradili výborně. Náramně nám vyšel začátek utkání, kdy již ve druhé minutě přehodil Monty Galstyan vybíhajícího brankáře. V 6. minutě jsme vedli o dvě branky. Šnyrch zatočil svůj rohový kop do malého vápna a tam jej zády dopravil do brány Ambrož - 2:0. Ve 14. minutě Šnyrch skóroval sám, když se trefil ze standardní situace ze střední vzdálenosti. I když jsme po patnácti minutách vedli 0:3, tak muselo být všem jasné, že utkání není ani zdaleka u konce. Ve 24. minutě snižovali hosté na 1:3. Na to jsme našli velmi rychlou odpověď a podruhé se ve 29. minutě trefil Ambrož. Do konce poločasu se již nic vážného nestalo a do kabin jsme tak odcházeli za stavu 1:4. V šatně jsme se připravili na to, že soupeř ještě zlepší pohyb a přidá na důrazu. My ve druhém poločasu zarputile bránili a pravda, fotbalu jsme moc nepředvedli. To domácí trestali v 64. minutě, když skórovali podruhé. V 89. minutě snižovali na 3:4. Naštěstí ale domácí nezvládli konec utkání. Místo snahy o vyrovnání se strhla menší „postrkovaná“ v našem vápně. Resultovalo to v jednu červenou kartu pro soupeře. Zanedlouho poté rozhodčí zápas ukončil. Klukům patří obrovská pochvala. To jak jsme se vyrovnali s fyzičností starších protihráčů, s malou umělkou a dobrou taktickou připraveností soupeře si ty tři body zaslouží.