DOMÁCÍ   Rosice   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
Rozhodčí: Mikyska Jan - Bělák Marek, Hudec Pavel Hřiště: Rosice
55. Jahn Filip  BRANKY  35. Viklický David, 73. Smejkal Jan
obránci: Došek , Sedláček , Foral , Adam
záložníci:  Krystýnek, Sysel, Viklický, Gacov
útočníci: Wascher, Zoubek
střídající: Smejkal, Bořil, Pavlík
trenér: Krejčík Petr, Šnyrch Marek
K dalšímu utkání jsem zajížděli do blízkých Rosic. Domácím se letos daří a pohybují se v horní polovině tabulky. Proto se dal očekávat vyrovnaný a dramatický zápas. Domácí na nás od začátku vlítli a snažili se něco vytěžit ze standardních situací. Postupem času se hra vyrovnala a do zakončení jsme se dostávali i my. Ve 28. minutě se po vydařené kombinaci dostal sám před brankáře domácích Ondra Zoubek, ale jeho střela šla těsně vedle branky. Ve 43. minutě se před pokutovým územím domácích uvolnil David Viklický a jeho střela i s pomocí tyče skončila v domácí brance - 1:0. V úvodu druhého poločasu se domácím podařilo, po našem zaváhání v obraně, vyrovnat na 1:1. Domácí se i nadále tlačili do útoku a my naopak využívali každé příležitosti k rychlému protiútoku. V 74. minutě Radim Wascher našel přihrávkou Honzu Smejkala, který potvrdil roli našeho "žolíka" a s přehledem kolem brankáře vstřelil vítěznou branku - 2:1. Závěr utkání jsme přestáli a mohli se radovat z důležitého vítězství.