Kategorie: Starší dorost - příspěvky k týmu

DOMÁCÍ   Veselí nad Moravou   vs.   FC Ivančice   HOSTÉ
1 : 5   poločas:  ( 1 : 4 )
Rozhodčí: Kulíšek Přemysl - Řičica Lubomír, Ťok Martin Hřiště:  - - -
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 50
31. Takács Michal  BRANKY  13. Rajsigl Štěpán, 16. Rajsigl Štěpán, 19. Friedl Michal, 27. Rajsigl Štěpán, 66. Ambrož Pavel
brankář: Ahrens
obránci: Hledík - Fuchs - Šacher - Šacher
záložníci: Široký (70´ Schwarz) - Hron - Císař - Friedl
útočníci: Ambrož (75´ Kožnar Marek) - Rajsigl
trenér: M. Šnyrch

V rámci 21. kola jsme zavítali na půdu Veselí, které doma patří k nejlepším týmům soutěže. Již ve 3. minutě jsme mohli jít do vedení, kdy střelu Rajsigla z bezprostřední blízkosti zvládl brankář domácích vytáhnout na roh. V 10. minutě se na rohu pokutového území dobře uvolnil Michal Friedl, který ale netrefil branku. O tři minuty později jsme se konečně mohli radovat poté, co Hron vyslal do samostatného úniku Rajsigla a ten se tentokrát nemýlil. 0:1. V 16. minutě se Rajsigl odhodlal ke střele z dobrých 25 metrů a jeho projektil vymetl pavučinu v rohu domácí branky. 0:2. V minutě 19. se znovu dokázal uvolnit ke střele Friedl, poučiv se z minulého nezdaru tentokrát překonal brankáře a my se mohli radovat z další branky. 0:3. Čtvrtou branku přidal opět Rajsigl, jenž byl vyslán Císařem k samostatnému úniku, tváří v tvář gólmanovi zachoval chladnou hlavu, kličkou ho poslal k zemi a před prázdnou brankou již neměl sebemenší problém. Touto brankou Štěpán zkompletoval hattrick a nám zajistil vedení 0:4. Nebyli bychom to ovšem my, abychom soupeři nenabídli alespoň jednu lacinou branku, a tak se odcházelo do kabin za stavu 1:4. Ve druhém poločase jsme chtěli zůstat aktivní. To se nám bohužel moc dobře nedařilo, ale i přesto jsme dokázali v 66. minutě vstřelit branku, kdy Friedl nacentroval míč do vápna, kde si jej našel Ambrož a hlavou zvýšil na konečných 1:5. Branka nás vyhecovala k potřebné aktivitě a my tak dovedli utkání do zdárného konce. Až na prvních 20 minut druhého poločasu jsme dokázali kontrolovat hru a můžeme být se svým výkonem spokojeni.