Kategorie: Starší přípravka - příspěvky k týmu

branky: Kudělka 2, Kilián 2, Petrák, Pokorný, Huzcmann, Ryška

FC Ivančice – FC Zbrojovka Brno 13:8 (7:3)

branky: Kudělka 6, Kilián 3, Jelínek, Ryška, Petrák, Huczmann

Sestava: Ondřej Ošmera - Oldřich Kudělka, Adam Benda, Matěj Huczmann, Patrik Pokorný, Jakub Ryška, Jakub Jelínek, Adam Kilián, Tobiáš Baumgartner, Lukáš Jurka, Adam Petrák

V rámci kraje jsme v Řeznovicích jako první přivítali tým Podluží, se kterým jsme se potkali před 14-ti dny, kdy jsme si v dešti a mokru vcelku snadno poradili. Tentokrát svítilo slunce, nicméně náš tým předvedl výkon méně zářivý. Soupeř byl důrazný v soubojích tělo na tělo (spíše ruce na tělo) a tak naši subtilní i někteří nesubtilní hráči si celý zápas zvykali. Výsledkově jsme se snažili stále dotahovat minimální náskok soupeře, po poločase 3:3 jsme doufali, že se konečně rozjedeme, ale nedařilo se. Marná snaha o dobývání soupeřovy brány byla utnuta gólem na 4:6 jako očekávaná a pomyslná rána z milosti pár minut před koncem. Stal se však zázrak a my jsme čtyřmi slepenými góly otočili utkání a nakonec brali výhru.

S hodinovým odstupem nás čekala Zbrojovka Brno, která si s naším předchozím soupeřem těsně poradila. První soupeřův tým měl fotbalové vytížení jinde a tak do Řeznovic přijela sestava namixovaná s ročníkových i mladších hráčů. Tentokrát jsme otěže utkání od počátku měli pevně v rukou, góly na našem kontě utěšeně přibývaly a zdálo se, že o vítězi není pochyb. Nicméně ke konci zápasu si náš tým vybral slabší chvilku a to nekrátkou, kdy tomu chybělo v rámci obranné hry téměř vše a několika góly za divácké asistence našich hráčů v poli korigoval na konečný přijatelný rozdíl. V této fázi hry jsme skoro marně hledali hráče s rychlým krokem a tak jsme nakonec byli vděčni za závěrečný hvizd. Výsledkově jsme v sobotu sice brali všechny body, ale celkový herní projev měl k dokonalosti daleko.