Kategorie: Starší přípravka - příspěvky k týmu

3. kolo OP mladších přípravek

NE 22.09.2019

FC Ivančice A – Rajhrad B 22:10 (13:2)

branky: Kilián 6, Benda 6, Ryška 4, Obulaný 2, Jelínek 2, Baumgartner, Reda

Sestava: Matyáš Hubner - Adam Benda, Jakub Ryška, Jakub Jelínek, Adam Kilián, Tobiáš Baumgartner, Ondřej Neugebauer, Tobiáš Obulaný, Vojta Šnepfenberg, Oliver Reda

Soupeř mající v soutěži i svůj A-tým doposud doposud sice jednoznačně prohrával, ale konto vstřelených gólů nebývalo prázdné. U nás se ukázali jako šikovný tým s fotbalovým projevem a rychlými hráči. Přestože náš celek nebyl v plné „áčkové“ síle, byli jsme lepší a výsledek vyjadřuje poměr sil na hřišti.

 

Okresní soutěž, neděle 22. Září

FC Ivančice B – SK Říčany 5:14 (4:5)

branky: Kudělka 2, Huczmann, Bucsuházy, Petrák

Sestava: : Jakub Mysliveček – Bára Coufalová, Lukáš Jurka, Ondřej Badin, Adam Petrák, Jan Kudělka, Štěpán Bucsuházy, Olda Kudělka, Matěj Huczmann, Matěj Prokeš.

Kluci z Říčan svými dosavadními výsledky aspirují s přehledem na nejlepší tým soutěže a tak jsme se lehce posílení těšili na konfrontaci. První půlka byla vcelku vyrovnaná, vedli jsme ještě 4:3, ale následně nás začaly srážet chyby hlavně v zadních řadách, jednak naprosto zbytečné, ale některé byly i důsledkem tlaku soupeře. A když se přidala i neefektivita v útoku soupeř utekl a síly ani kvalita na zvrat nebyly. Tentokrát jsme k úspěchu potřebovali nadprůměrné výkony od všech hráčů, což se zdaleka nedařilo. Na lepší výsledek jsme určitě měli, ale je třeba vzít v úvahu, že 4 hráči věkově patřící do mladší přípravky to měli proti kvalitnímu soupeři moc těžké a ti další vlastně taky, včetně posil z áčka, kdy se úplně nepovedlo přizpůsobit herní projev aktuálním spoluhráčům. Nicméně alespoň poločas se povedl, za těžké soupeře musíme být rádi a v půlce sezony tak nadále pokračujeme v hledání tahounů B-týmu.

print Formát pro tisk