Kategorie: Starší přípravka - příspěvky k týmu

Další zápasy starší přípravky

ÚT 04.06.2019

Starší přípravka

V sobotu 1.6. nás čekal atraktivní dvojzápas v Modřicích a Dolních Kounicích. Modřice výsledkově i herně kralují našemu okresu a nečekanou porážku zažili až minulé kolo v Těšanech. Kounice  patří také ke špici, nedávno jsme je přivítali doma a po nevýrazném výkonu jsme schytali slušný příděl.  Naše sestavy se tentokrát rodily obtížněji, větší počet absencí znamenal pro některé náročný dvojzápas a bylo potřeba i zapojení kluků z mladší připravky.

Zápas v Modřicích byl zpočátku opatrný a vyrovnaný, obranná hra měla navrch a tak byly k vidění jen náznaky šancí. Jako první se prosadili domácí, ale vyrovnaná první půle nabídla i naše šance, zvonila tyč  i břevno  a s poločasovým skore  2:0 jsme určitě spokojeni nebyli. Po obrátce jsme inkasovali ještě jednou, i za hrozivého stavu jsme hráli stále stejnou hru a když to nešlo zblízka, tak dvěma góly zdálky jsme se dostali na dostřel. Dalších několik minut bylo na hřišti vidět jen Ivančické družstvo, domácí byli ve velkém útlumu a nabízeli našemu týmu šanci za šancí. Náš tlak skončil  opět gólem v naší síti, kdy jsme si nepohlídali ojedinělý útok. Následně už to bylo těžké, únava klíčových hráčů byla patrná, korigovali jsme sice na 5:3, ale domácí ještě dvě branky přidali. S předvedeným výkonem byla spokojenost, vcelku vyrovnaný zápas a  mít trochu štěstí výsledek mohl být opačný.

MFK Modřice – FC Ivančice 7:3 (2:0)

branky: Kudělka Eda 2, Vašulín

Sestava: Dominik Jelínek, Martin Pokorný, Patrik Záviška,  Jakub Jelínek, Eda Kudělka, Jan Lengyel,  Jakub Lengyel, Jan Kroutil, Štěpán Vašulín, Oldřich Kudělka.

V Kounicích jsme začali směle, viděli jsme slušný herní projev i s četnými šancemi, ale ke gólům se propracoval jen soupeř. Čekání na gól jsme sice časem ukončili, ale s hrozivým skóre jsme se opět museli  smířit. Herně to nevypadalo nejhůře, nicméně mix čerstvých, unavených a  mladších hráčů se s náročným zápasem vyrovnával jen obtížně i když u jednotlivců bychom našli i jistá pozitiva.

SK Dolní Kounice – FC Ivančice  11:2 (4:1)

branky: Kudělka Olda 2

Sestava: Ondřej Ošmera, Dominik Jelínek, Adam Benda,  Matěj Huczmann, Eda Kudělka, Jan Lengyel,  Jakub Lengyel, Olda Kudělka,  Patrik Pokorný, Adam Petrák, Tobiáš Baumgartner, Ondřej Neugebauer.