Kategorie: Starší přípravka - příspěvky k týmu

Druhý soutěžní víkend starší přípravky

PO 15.04.2019

V sobotu 13.4. jsme na svém hřišti v krajské soutěži přivítali týmy Rajhradu a Židenic.
Soupeře z Rajhradu známe z okresní soutěže, kde se výsledkově řadí ke slabším týmům, tentokrát však přijel mírně posílen (na soupisku možno zapsat i hráče z jiných než oficiálně hrajícího klubu),  a tak první minuty naznačovaly vyrovnaný boj a vůbec nešlo předvídat kdo bude tahat za delší konec. Přesto jsme se nakonec gólově odpoutali, chvílemi předváděli i kombinační fotbal a utkání dovedli do vítězného konce. 
Po hodinové přestávce ve které Židenice porazily Rajhrad jsme zahájili druhý zápas. Ten oku lahodil o poznání méně, trochu nesoustředěnost, trochu únava, výsledek víceméně pod kontrolou a ani počasí moc nepřispělo k herní kvalitě a tak poté co balón lítal vzduchem a v zámezí více než bychom si přáli jsme se probojovali až k závěrečnému hvizdu.   
     
 FC Ivančice - RAFK Rajhrad  12:3 (6:2)
branky: Vašulín 3, Lengyel Jakub 2, Huczmann 2, Misař 2, Navasardyan, Benda, Jelínek
FC Ivančice - ČAFC ŽIdenice  7:2 (5:1)
branky: Lengyel Jakub 3, Kroutil 2, Vašulín 1, Navasardyan 1 
 
Sestava: Dominik Jelínek, Martin Pokorný, Adam Benda, Matěj Huczmann, Saša Navasardyan, Jan a Jakub Lengyel, Eduard Kudělka, Štěpán Vašulín, Jan Kroutil, Daniel Misař.
 
Fotbalový den však pro nás ještě nekončil, protože v rámci okresu naše béčko čekal zápas v Říčanech. Vzhledem ke krajské soutěži jsme si nemohli pomoci doplněním z kádru mladší přípravky a tak čerstvých hráčů bylo tak akorát na základní pětku. Soupeře jsme znali z  předchozího kola, kdy se proti áčku moc neprosadil, nicméně tentokrát, než jsme se rozkoukali, tak to bylo dva nula pro domácí, záhy sice 2:2, ale soupeř opět odskočil a my jsme v marném dotahování náskoku pokračovali celý zápas i když vyrovnání v závěru viselo ve vzduchu a téměř proti přírodním zákonům nakonec nespadlo. Dominik v poli odběhal za dva, v bráně se prostřídali utahaní polaři z dopoledne, nicméně výsledek jsme opět výrazně ovlivnili sami neproměňováním šancí a taky občasnou gólovou nahrávkou soupeři nebo umetením gólové cestičky. Ale zápas vyrovnaný, bojovný, trochu smůlovatý, ale určitě přínosný pro všechny zúčastněné, pro domácí i radostný. 
 
SK Říčany - FC Ivančice 6:5
branky: Misař, Petrák, Kilián, Huczmann, Kudělka Jan
Sestava: Patrik Záviška, Lukáš Jurka, Adam Petrák, Adam Kilián, Patrik Pokorný, Daniel Misař, Dominik Jelínek, Matěj Huczmann, Jan Kudělka, Eduard Kudělka
 
V neděli jsme se vypravili jako A-team na okres do Ořechova. Očekávali jsme běhavý zápas se snaživým soupeřem, který dokáže pozlobit, ale my jsme toho od prvních minut soupeři moc nedovolili, s míčem na noze a v kombinaci jsme nacházeli okénka v soupeřově obraně a góly na našem kontě pravidelně přibývaly. V pohodovém tempu a při zkoušení nezvyklých postů jsme dokráčeli k výsledku 14:3.
 
FK Ořechov - FC Ivančice 3:14
 branky: Kroutil 3, Kilián 3, Benda 2, Kudělka Eda 2, Kudělka Jan 2, Vašulín 2
Sestava:  Martin Pokorný, Vojta Lukášek, Patrik Záviška, Adam Benda, Matěj Huczmann, Eduard Kudělka, Štěpán Vašulín, Jan Kroutil, Adam Kilián, Jan Kudělka.  

print Formát pro tisk