Kategorie: Starší přípravka - příspěvky k týmu

LANDEK CUP 2018

Ve dnech 5.5.2018 a 6.5.2018 se starší přípravka zúčastnila mezinárodního turnaje v Ostravě - Petřkovicích pro ročníky 2007 a mladší. Na turnaj se sjely týmy z ČR (např. Liberec, Baník Ostrava, Karvina), Slovenska (např. Žilina, Prešov), Polska (např. Wisla Krakov) a Ukrajiny (např. Karpaty Lvov). V sobotu se hrály základní skupiny (6 skupin), ve které bylo 8 týmů a každý hrál s každým. Přímo do nedělní skupiny "A" (1.  - 32. místo) postupovalo 5 týmů a dva nejlepší ze šestého místa, zbytek hrál ve skupině "B" (33. - 49. místo).

Sobota:

FCI - APMT Polsko 0:2

FCI - FK Stará Běla 2:3 Sukiasyan, Svoboda

FCI - Karpata Lvov 0:6 (později 4. místo)

FC Odra Petřkovice "A" 2:2 Sedláček, Sukiasyan

FCI - TJ Suchdol nad Odrou 0:0

FCI - FK Kozlovice 1:0 Svoboda (pozdější vítěz celého turnaje)

FCI - FK Krnov 3:1 Sukiasyan, Sedláček Adam

Ve skupině (i ze všech dalších skupin) jsme bohužel o skóre skončili na 1. nepostupovém místě, což nás poslalo do skupiny "B".

Neděle:

FCI  - Poruba 3:0 Černý, Sukiasyan, Sedláček

FCI - TJ Suchdol nad Odrou 4:0 Adam 2, Sedláček, Svoboda

FCI - Juventus Žilina 4:1 Sedláček 2, Svoboda, Adam

FCI - Ostrava-Jih 1:0 Sedláček

FCI - 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí 2:0 Kubíb F., Sedláček

FCI - FK Těrlicko 3:1 Sedláček, Kubík F. , Kudělka O

Po šesti vyhraných zápasech v řadě jsme si napravili reputaci a skupinu "B" vyhráli, čímž jsme skončili na 33. místě. Velkým úspěchem je i vyhodnocení Dominika Jelínka nejlepším brankářem této skupiny. Škoda proher v prvních třech sobotních zápasech.

Kluci + Majda po celý turnaj, za příkladné podpory rodičů, předváděli kvalitní výkony a neděle bez prohry je jim odměnou.

Sestava: Jelínek - Pavlíková, Černý, Adam, Kubík F. a L., Kudělka E. a O. (r. 2010), Navasardyan, Sukiasyan, Svoboda, Sedláček

Fotky lze najít např. fb - landekcup, david jelínek. Některé zápasy jsou k nalezení i na youtube (zadní hřistě máme oranžové nebo zelené dresy).

print Formát pro tisk