Kategorie: Starší přípravka - příspěvky k týmu

Poslední utkání podzimní části starší přípravky

Krajský přebor JmKFS : sobota 2.listopadu

FC Zbrojovka Brno - Ivančice 8:1 (2:1) ˇbranky: Ryška

FC Ivančice – FK Znojmo 9:3 (4:0) branky: Kilián 4, Pokorný 3, Benda 1, Ryška 1

Sestava: Ondřej Ošmera - Adam Benda, Jakub Jelínek, Adam Kilián, Tobiáš Baumgartner, Olda Kudělka, Matěj Huczmann, Patrik Pokorný, Jakub Ryška, Lukáš Jurka.

V posledním kole krajské soutěže si nás domácí Zbrojovka pozvala do areálu v Židenicích. V první půli jsme předvedli slušný výkon, s kvalitnějším týmem drželi krok a výsledkem byla těsná poločasová prohra 1:2. Ve druhé půli soupeř přidal na důrazu, souboje dopadaly v jeho prospěch, čímž ovládl hru a dostal se ke gólovým střelám. K zakončení jsme se občas dostali i my, ale brankář soupeře odolal. Celkový výsledek 8:1 vypadá jednoznačně a celkem i odpovídá poměrům na hřišti i když jsme si zasloužili více než jeden gól.

Ve druhém zápase nás čekal o poznání lehčí soupeř. Zde jsme vypadali opticky lépe my, vytvářeli si šance i když přesné zakončení poněkud vázlo. Góly padaly více po chybách, než po vypracovaných akcích a to na obou stranách, za což mohl i poněkud těžší terén, který ladnou kombinaci neumožňoval. S konečným výsledkem 9:3 by spokojenost být mohla, s předvedenou hrou již méně, ale i když první utkání dnes moc nevyšlo, s podzimem jsme se alespoň rozloučili vítězně.

V krajské soutěži jsme za celý podzim měli pozitivní zápasovou bilanci 7-2-3, což hodnotíme veskrze kladně, zbytečná byla snad jen úvodní prohra s Kohoutovicemi, další dvě zasloužené prohry s Líšní a Zbrojovkou jsme se stejnými soupeři dokázali napravit remízou a výhrou. K úspěšným výsledkům po těžkém boji řadíme i výhru v Hodoníně a nerozhodný boj doma se Znojmem.

Souhrn podzimních výsledků v kraji:

FC Kohoutovice - FC Ivančice 6:5 Góly: Benda 2, Kudělka 2, Ryška 1

SK Podluží – FC Ivančice 5:7 Góly: Ryška 2, Kudělka Olda 2, Jelínek, Huczmann, Benda

FC Ivančice – SK Podluží 8:6 (3:3) Góly: Kudělka 2, Kilián 2, Petrák, Pokorný, Huzcmann, Ryška

FC Ivančice – FC Zbrojovka Brno 13:8 (7:3) Góly: Kudělka 6, Kilián 3, Jelínek, Ryška, Petrák, Huczmann

RAFK Rajhrad - FC Ivančice 5:6 (2:2) Góly: Pokorný 2, Benda 2, Kilián 1, Jurka 1

SK Líšeň – FC Ivančice 4:4 (1:1) Góly: Huczmann 3, Kilián

FC Ivančice – 1. SC Znojmo 9:9 (4:6) Góly: Kilián 2, Kudělka 2, Pokorný 2, Ryška 2, Benda 1

FC Ivančice – MSK Břeclav 7:4 (5:1) Góly: Kudělka 3, Kilián 1, Pokorný 1, Benda 1, Huczmann 1

FK Hodonín - FC Ivančice 4:6 (4:1) Góly: Kilián 2, Kudělka 2, Pokorný 1, Benda 1

FC Ivančice – SK Líšeň 0:4 (0:3)

FC Zbrojovka Brno - FC Ivančice 8:1 (2:1) G: Ryška

FC Ivančice – FK Znojmo 9:3 (4:0) Góly: Kilián 4, Pokorný 3, Benda 1, Ryška 1